Ankaa

deli firat

DOĞACI
Aynen usta inegin alnında 5 parmak kanli iz vardı ve bu ahırın üzerine geldiğimde lop lop bir ses var sanki altında boşluk varmış gibi. Burayı mi kazmaliyim yoksa ilk bahsettiğim yerimi acaba
Kardeş o lop lop sesi es geçme derim

Turko

Uzman
Turko ustam Üzerlik tohumu ve kargı kamışının orjinal olanı banada lazım nereden bulabilirim acaba ?
Ustam vallahi o işleri Hocam hallettigi için hiç arama bulamama sorunu yaşamadım Yarın bir sorayım dediğin gibi eski mi kullandığı , Sen böyle sorunca bende merak ettim eskisi yenisi de mi varmış vay arkadaş onundami genetigini bozmuslar.

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Değerli üyemiz Ankaa, konunuzla ilgili kullanmış olduğunuz bütün yasaklı kelimeler (kazmak, kırmak, yıkmak vs.) tarafımca düzeltilmiştir. Forum kuralları gereği bu tür kelimelerin kullanılması yasaktır. Lütfen yorumlarınızda bunların yerine işlem yapmak, üzerinde çalışmak gibi kelimeler kullanınız. İyi formlar

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Çok sağol ragıp benim yapmak istediğim şey farklı ve birazda tehlikeli bir çay. Arkadaşın konusunu dağıtmayalım. Ben bulamazsam sana haber veririm inşallah.
Ankaa kardeşim hakkını helal et konunu biraz dağıttık. Kusura bakma.
Ben baktım şimdi nette hersekilde bulunuyor siparişle kapıya teslim,bu çay işi acaba benim ugrastgim gibimi top akasya ağacının koklerinden lazımdı oda evin önünde parkta dikili gece define arar gibi uğraştım sırf kökünden az bir parça alabilmek için :)Ekli dosyayı görüntüle 159898

Ankaa

Yeni Üye
Kuyu yok usta pek te bilemiyorum çok iyi araştırma yapmadım sadece o olaylar olunca işlemi bıraktım

Ankaa

Yeni Üye
Eyvallah usta kısmet bakicaz artik

Turko

Uzman
Eyvallah usta da bu bahsettiğim kaya ve ahır arasında 12 metre var yani ve aradan zaman geçti gecenin yarisi hayvanlar dışarda kapi halen daha kilitli burayla ilgili işlemde sıkıntı olurmu
Olur dediklerimi yap sen onlar inekleri sever pisliğin kokusuna bayılır lar . Rahat vermezler hayvana sanada salça olurlar tadın kaçar .

Ankaa

Yeni Üye
Olur dediklerimi yap sen onlar inekleri sever pisliğin kokusuna bayılır lar . Rahat vermezler hayvana sanada salça olurlar tadın kaçar .
Eyvallah usta emanet var midir burda acaba ben şüpheleniyorum var diye ama kesin bir sonuç almak için burdayım aslında peki usta ahirdan 12 uzaklikta kirmizi kayadan bahsetmişti konularda acaba bu kaya aldatmacami yoksa emanet iki alanda varmi.

Turko

Uzman
Eyvallah usta emanet var midir burda acaba ben şüpheleniyorum var diye ama kesin bir sonuç almak için burdayım aslında peki usta ahirdan 12 uzaklikta kirmizi kayadan bahsetmişti konularda acaba bu kaya aldatmacami yoksa emanet iki alanda varmi.
Ustam çubuk yok mu sen de ? Bakmadın mı emanet var mı yokmu

Ankaa

Yeni Üye
Yok usta olsaydı bakacaktim bilgilerin için eyvalhh

Muhammet2552

Yeni Üye
dadas_25 ustam erzurum da istediğin baharatçıda bulabilirsn eğer bulamazsnda bana haber ver ayarlarm ben

ragıp

Uzman
Yok usta olsaydı bakacaktim bilgilerin için eyvalhh
ustam, boşluk sesi geldiğini söylediğin yere git.
eline çapayı al. çapanın sapını yere sert şekilde vurarak gezin.
zemin altındaki yerin 4 köşesini işaretle, bir sopa, dal yerleştir.
fotoğrafla ve bu sayfada paylaş
ustalar bir kez daha yorumlasınlar derim

selametle