anlam kargaşası

jayjay_39

Yeni Üye
Arkadaşlar öncelikle hepinize rastgele.Yaklaşık 1 aydır aranızdayım ve birçok usta hakkında tanımasam da az çok bilgi sahibi oldum ve keyifli bilgiler edindim.Öncelikle bu keyfi bizlere yaşattığınız için teşekkür ederim.Siteye takılmaya başladıktan sonra her kayaya her tepeye daha dikkatli bakar oldum ve her gördüğüm işarete anlamlar yüklemeye başladım.Fakat en tuhafı bu sabah başıma geldi ve sizlerle paylaşmak,varsa sizin de keyifli hikayelerinizi dinlemek isterim. Her kahvaltıda olduğu gibi ekmekleri dilimleyip kızartmak benim işim.Kızarttığım ekmek dilimlerini tepsiye dizip masaya koydum.Eşim oluşan şeklin ne olduğunu sordu ve ben de tümülüs dedim hatta ilk dilimi yanlış yerden aldığını girişin diğer taraftan olduğunu söylediğimde baya bi bozuldukahkahakahkaha..Evet farkında olmadan baya girişi olan bir tümülüs hazırlamışım ve akşam eve giderken hanımın gönlünü almak için içindeki sarı kızdan hediye de almak zorundayım şimdi:200::200:..Zaman ayırdığınız için teşekkürler..Herkese iyi eğlenceler dostlar..

S:W:A:T

Editör
Hahaha güzel şeyler bunlar :) Anısı olan varsa buyursun keyifli okuması :)

Güllübahçe

Aktif Üye
Geçen dolmuşta gidiyom bi tepenin yanından geciyoz aynı Tümülüs gibi demisim yanındaki o ney dedi aklımız fikrimiz define olmuş Yaw :D