Anlami nedir?

kaf

Yeni Üye
Hemen arkasında bir tane daha varmış onuda yeni gördüm.
Bunları ya bir çoban çizmiş yada çok eski bir medeniyet yapmış. Eski medeniyetlerde böyle hayvan figürleri çok oluyor

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Değerli kardeşim ilk resim haricinde net bir işaret göremiyorum. Çevre resimleri çok önemli ama onlar da yok. Senin işaretin N harfi olabilir ki bu 5 adım ileri git demektir. Z harfi olabilir ki bu 7 adım demektir. Ayrıca jeolog ustamın dediği gibi kaya yapısının evrim geçirmesinden dolayı doğal bir oluşum olabilir ya da ustanın dediği gibi patika yol ya da dere kıvrımı olabilir. İkinci yüklediğin resimde S harfi görülmektedir ki bu işaret çok iddialı bir işaret olup altın demektir. Lakin yüklediğin resimler bizi çaresiz bırakmaktadır. Şimdi ben sana soruyorum değerli kardeşim hangi yorumu yapsak hoşuna gidecektir. Gönül ister ki şurayı kontrol et altın çıkabilir diyelim lakin yüklediğin resimlerle ancak işaretin ne demek istediğini söyleyebiliriz. Son yüklediğin resimler videodan alıntı ne olduğu bile belli değil. Resimlerde neresi yukarısı neresi aşağısı belli değil. Toprak nerde işaret ne kadar yüksekte. Çevresinde çeşme var mı dere nerede? Patika yolu görüyor mu üst taraftaki düzlüğe uzaklığı ne kadar? Bilgi yok resim yok ne desek yalan olur. Sadece şunu söylemek mümkün en iyi 3 ihtimal
1- jeolog ustanın dediği gibi kıvrım yapmış yılan olabilir. Bunun için kıvrım yapan derenin aşağı doğru kıvrım yapan yerdeki düzlükte düz kayayı bul ve üzerindeki işareti çek yükle görelim. Ya da o düzlükte kaya yoksa boşluk bak. Aynısı patika yol için de geçerli.
2- 5 adım çevresinde ikinci işaret ara bul ve çevre resimleri ile uzak yakın çek yükle.
3- 7 adım çevresinde ikinci işareti ara bul ve çevre resimleri ile uzak yakın çek yükle bakalım.
bu resimlere ancak bu kadar yorum. Selametle

ragıp

Uzman

fotoğrafı çektiğin yerde,
ayaklarının altında, riskli, tuzaklı bir mezar der
hepsi bu

selametle