Antik Define Haritasi Tas yardim lutfen

blackjack

Member
söylemeyi unuttum eğer bu harita gerçek ve bu yer henüz bulunmamışsa yani bakirse gerisini düşünemiyorum bırak 7 göbeği 70 göbek neslinize yeter selametle Rabbim hayırlısını versin

Sansliadam

Member
Tas gercek kardes ve bildigim kadariyla hala dokunulmadi, ins soylediginiz gibidir

Sansliadam

Member
Ragip usta, kaleyi dereyi ibadethanenin izlerini ve kralin tepesini biliyorum simdi is mezari bulmakta, nasil bulabiliriz ve isaretler ne olabilir giris nasildir biraz bilgi verebilirmisin

ragıp

Uzman
Ragip usta, kaleyi dereyi ibadethanenin izlerini ve kralin tepesini biliyorum simdi is mezari bulmakta, nasil bulabiliriz ve isaretler ne olabilir giris nasildir biraz bilgi verebilirmisin

güzel, şekilli traşlanmış otomobil kadar, daha büyük kayaların bulunduğu
tepenin yaşam alanına dönük bir alandır

kral mezarını geç
ben olsam, ilk hedef ibadethane ile ilgilnirdim.
yaşam alanları, kral mezarı medeniyet işi olduğu için çok fazla ağır işçiliği vardır

en kısa zamanda ibadethaneyi bol bol fotoğrafla
konuya ekle
ustalar baksınlar

Smokin

Moderatör
Moderatör
Bu tasin çıktığı yeri ve nasıl çıkarıldığı vede bunun öncesini de anlatıp resimlersen işin daha da kolay olur. ;)

kerti17

Aktif Üye
Taşın çıktığı yerin fotosu var mı? Çevreyi göstermen önemli değil hocam. Ayrıca arkadaşların dediklerine katılıyorum eğer ki yer bakirse orada uyu eve gitme. Ama orayı bol bol fotoğraflandır. Hayırlısı olsun inşallah

Smokin

Moderatör
Moderatör
Merakla bekliyorum . Taş a göre çok muazzam neticeler çıkmalı. Sağlıklı bilgi verilmeli

Sansliadam

Member
Bu bir harita taşın arkasinda ki X yemindir at sembolune yapılmış işleme kral soyunanlar isarettir ve haritada dere yataklarına patikalara kilise yerlerine mezarlara yer verilmis güneşin pozisyonu senin durusun buldugun cikardigin yer cok onemli 2 isaretleri arazide bulacaksin zengin gomu iyi geziler...
kilisenin etrafini kurcalamislar galiba yillar once birileri gelip bakmis italyadan 20 yil once ama kralin mezarini kimse dokunmamis