Ar-ge yapiyorum yardim lazim

AVCILAR

Aktif Üye
İnşallah umudun kırılmaz inşallah istediğine kısa zaman da ulaşır sın ?

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Omrunde gorecegin nadir guzellikte bir alandasiniz.
İnsallah zamaninda/doneminde islem gorup bosalmayan yerlerdendir.

Burada basarili olmaniz bosluk bulma imkan ve kabiliyetinize bağli. Bu imkana sahip degilseniz once bu meseleyi cozunuz. Cunku bu isaretlerin evvelinde yerler ahirinde yerler var. Hepsinin toplami 7 oda.

Bosluk bulabiliyorsaniz yapmaniz gereken sey usulunce fotograf cekmek. Bakilacak yerleri isaretleriz, alan daralmis olur.

Turko

Uzman
Ekli dosyayı görüntüle 277362

Gir kulağından neyi araştırıp geliştirecek sin. Burası Türkiye minik Sabancı nin lafını hiç duymadın mı " en sevdiğim iş ARGE siz iş " dedi reklamda utanmadan sıkılmadan 80 milyonun yüzüne bakarak. Şahsi servetleri 2-3 milyar euro yu bulan adamlar ARGE siz iş mis gibi oh ağzıma düş diyor sen güzel kardeşim araştırıp geliştireceğim diyorsun. Hazır gelişmişi var bende keyfine bak sen . Rast gelsin.

Ali2020

Aktif Üye
Ekli dosyayı görüntüle 277362

Gir kulağından neyi araştırıp geliştirecek sin. Burası Türkiye minik Sabancı nin lafını hiç duymadın mı " en sevdiğim iş ARGE siz iş " dedi reklamda utanmadan sıkılmadan 80 milyonun yüzüne bakarak. Şahsi servetleri 2-3 milyar euro yu bulan adamlar ARGE siz iş mis gibi oh ağzıma düş diyor sen güzel kardeşim araştırıp geliştireceğim diyorsun. Hazır gelişmişi var bende keyfine bak sen . Rast gelsin.
Tşekkür ederim usta iyi soyluyorsünüz ama istedim istedimki neresi mühimse ordan başlyaym.sizce o yuzun kulağndanmi yoksa 1mtr onündeki üçgen taşdanmi girmek lazim

Turko

Uzman
Tşekkür ederim usta iyi soyluyorsünüz ama istedim istedimki neresi mühimse ordan başlyaym.sizce o yuzun kulağndanmi yoksa 1mtr onündeki üçgen taşdanmi girmek lazim
Gir dediysem öyle değil tabi yakından görelim etrafını üstünü gerisini önünü sonra nereden girilecek karar veririz.

Ali2020

Aktif Üye
Mi
Gir dediysem öyle değil tabi yakından görelim etrafını üstünü gerisini önünü sonra nereden girilecek karar veririz.
Tutlaka 1-2gune resim cekib yuklerim yarn hava yagmurlu burada obirgun allahn iznile gedib daha bol fotolar cekib yuklerim.once allahn sonra siz aziz ustalarn yardmyla baslarm insallah

Ali2020

Aktif Üye
Omrunde gorecegin nadir guzellikte bir alandasiniz.
İnsallah zamaninda/doneminde islem gorup bosalmayan yerlerdendir.

Burada basarili olmaniz bosluk bulma imkan ve kabiliyetinize bağli. Bu imkana sahip degilseniz once bu meseleyi cozunuz. Cunku bu isaretlerin evvelinde yerler ahirinde yerler var. Hepsinin toplami 7 oda.

Bosluk bulabiliyorsaniz yapmaniz gereken sey usulunce fotograf cekmek. Bakilacak yerleri isaretleriz, alan daralmis olur.

Allah sizden razi olsun hocam cubukla bosluk tesbiti biraz yapa biliyorum detectorda var alan tarama cihazda var ama lutf edib nerelerde bosluk bulmak lazmsa isaretlerseniz memnun olurum cunku alan cok buyuk nereler muhimse oralardan daha fazla resim cekeyim.bide sizce bu yukledeyim resimde dayire dizilmis taslarn ortasi mezar ola bilirmi?

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Allah sizden razi olsun hocam cubukla bosluk tesbiti biraz yapa biliyorum detectorda var alan tarama cihazda var ama lutf edib nerelerde bosluk bulmak lazmsa isaretlerseniz memnun olurum cunku alan cok buyuk nereler muhimse oralardan daha fazla resim cekeyim.bide sizce bu yukledeyim resimde dayire dizilmis taslarn ortasi mezar ola bilirmi?
Cubukla biraz buluyorum yetmeyebilir burasi icin.

Kisadan gidelim o zaman:
Adim adim gitmek heryerde maydanoz ekimi yapmamak iyidir.

Tosbagadan baslayalim.
Yanina git. Guzel bir foto makinasi gotur yedek pilleride olsun.
Pikseli yuksek sekilde, yukarida verdigim konuyu da 3 kez okuyup git.
5 cephe yakindan
4 cephe uzak ve manzara fotograflarini cek.
Baktigi yonde manzara fotosunu karsida gozuken duzluge kadar uzat, kademe kademe cek.
Arkasininda 100 metreye kadar cek.
En az 150-200 foto cek.
Eve gelince icinden secme yap konu ac
20 ye yakin foto yukle.

Not: Tosbaganin uzerini ve yanlarini da iyi fotografla. Belki net yeri gorecek isaretler vardir. Uzerin deki tozlari dahi temizle.

Kolay Gelsin