Ar-ge yapiyorum yardim lazim

Ali2020

Aktif Üye

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
@MendereS hocam lutfan sizde yorum yaparmsnz lutfan
Biyerden basla artik 7 duvele çagri yapmaya gerek yok.
Aha bende burayi acţim islem yaptim bu oldu su cikti filan somut arge calisma yap bir noktadan
Komple dagi gezmene omrun yetmez.
Giđisata calismana gore yön verilir

Ali2020

Aktif Üye
Biyerden basla artik 7 duvele çagri yapmaya gerek yok.
Aha bende burayi acţim islem yaptim bu oldu su cikti filan somut arge calisma yap bir noktadan
Komple dagi gezmene omrun yetmez.
Giđisata calismana gore yön verilir
Sizce ilk nerden baslamalym hocam? Sahada supeli yer cok

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
1.resimdeki benzetme yaptigin kaya kutlesinin ve baktigi yondeki dedigin toplu kayaya heryerine dedektõr tut metal sinyali aldigin yeri ac.5.resimde arka plandaki kahverengi kapakli masa seklindeki kayanin heryerine bak aç sanduka mezarmi yuzey lahitimi yakindan bi gormek lazim ilk is bu iki yeri incele .kademe kademe sirayla bak bir baktigin yere bidaha geri dõnūp bakma hep ileri git neticeyi yazarsin buraya.
Burdan basla

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bana göre olay ok ile işaretleğim merdivenin arkasında anakayada çıkacak ama o kısıma nasıl ulaşırsın yöntemi sen belirle. Zaten merdivenle anakayanın birleşim noktası olan yerde anakaya ya baktınmı ben buradayım diyor,yani o medivenin arkasında bir kapı var ve o kapı merdivenle kapatılmış havasını veriyor. Yinede işlemden önce anakayanın üzerinde çubukla bir dolaşın.
Ekli dosyayı görüntüle 277887
Ekli dosyayı görüntüle 277888

Ali2020

Aktif Üye
Bana göre olay ok ile işaretleğim merdivenin arkasında anakayada çıkacak ama o kısıma nasıl ulaşırsın yöntemi sen belirle. Zaten merdivenle anakayanın birleşim noktası olan yerde anakaya ya baktınmı ben buradayım diyor,yani o medivenin arkasında bir kapı var ve o kapı merdivenle kapatılmış havasını veriyor. Yinede işlemden önce anakayanın üzerinde çubukla bir dolaşın.
Ekli dosyayı görüntüle 277887
Ekli dosyayı görüntüle 277888
O ana kayaya ulasmak icin merdivenleri krmak ve goturmek lazim.bencede orada musaeet yerlerden biridir.bende cubkla bi sorun var hocam.cubuk bende cok yavas hareket ediyor hep oylemi olur?