Ar-ge yapiyorum yardim lazim

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Son paylaştığın yerler içinde burası bana göre nokta ama keşke ilk paylaştığın fotolarda işaretlediğim yeride yakından bir gösterseydik
Ekli dosyayı görüntüle 277732

Merdiveni karşımıza aldıkmı bu sağ köşeden merdivenin biraz altından arkadaki anakayanın içine doğru gidilmeli,ben olsam öyle yapardım ama direk merdiven kısmı ekarde edilerek arkadaki anakayaya da odaklanılabilir. Araştırmak için çok uygun bir ortam var gibi ve ben buraya hayran kaldım. Enazından bakir.
Ekli dosyayı görüntüle 277733

Ali2020

Aktif Üye
Son paylaştığın yerler içinde burası bana göre nokta ama keşke ilk paylaştığın fotolarda işaretlediğim yeride yakından bir gösterseydik

Merdiveni karşımıza aldıkmı bu sağ köşeden merdivenin biraz altından arkadaki anakayanın içine doğru gidilmeli,ben olsam öyle yapardım ama direk merdiven kısmı ekarde edilerek arkadaki anakayaya da odaklanılabilir.
Hocam sizin isaretledginiz yeri yakndan cekdim

Ali2020

Aktif Üye

Merdiveni karşımıza aldıkmı bu sağ köşeden merdivenin biraz altından arkadaki anakayanın içine doğru gidilmeli,ben olsam öyle yapardım ama direk merdiven kısmı ekarde edilerek arkadaki anakayaya da odaklanılabilir. Araştırmak için çok uygun bir ortam var gibi ve ben buraya hayran kaldım. Enazından bakir.
Hocam meriveni bu defa gordum kablumbaganin10 mtr kadar onunde.o kapakli tasin 2-3mtr onu

Efendi51

Bilgili Üye
burda yön nasıl, çizdiğim taş güney mı? güneybatı mı? kuzeydoğu mu? bakıyor, şu taş oraya konulmuş, önüne de bir taş yatırılmış uzununa, bir şifresi olmalı, altında tünel girişi olabilir değerlendirin, ya da değerli bakmanızı tavsiye ediyorum bu seçenekleri değerlendir kardeşimEkli dosyayı görüntüle 277742Ekli dosyayı görüntüle 277743

Son düzenleme:

Ali2020

Aktif Üye

Ali2020

Aktif Üye