Ar-ge yapiyorum yardim lazim

Ali2020

Aktif Üye
Bu anlattiklarinin yada mekaanin resimlerini sunmazsan
Konu masumiyetini yitirir
Sana hesap sorma yada buldugunu goster demeye hakkimiz yoķ
Ancak 8 sayfa yurunmus bu konuya somut reel gercek bīr islem aanini neyaptigini beyan etki milletde okadar kafa yormuş bisey gormek ister son sozum budur
Anladim hocam.belki bu konuda sormamalydim.bu sordugm soru 3ay onceninki ama kafami mesgul etmisdi sadece sizden bi fikir almak istedim asla bu konuyla alakali degil.bu resimlerin devamin ve islem yapa yapa her anin sizinle paylasacagim soz.
Haksiz yere kafanizi karisdirdm uzur dilerim.

Ali2020

Aktif Üye
Anladim hocam.belki bu konuda sormamalydim.bu sordugm soru 3ay onceninki ama kafami mesgul etmisdi sadece sizden bi fikir almak istedim asla bu konuyla alakali degil.bu resimlerin devamin ve islem yapa yapa her anin sizinle paylasacagim soz.
Haksiz yere kafanizi karisdirdm uzur dilerim.
En yakin zamanda islem yapdgm yerin resmin ve daha iyi resimler yuklerim.fakat burda hava bugun musaeet oldu.vallahi dune kadar yagmur yildrimdi firsat bulamadik gitmeyegidib hem sizin isaretlediginiz yerlerde bir bir islem yapib her anin resim cekecem.yenede soruyu bu konuya karstrdgm icin uzur dilerim herkesden

Ali2020

Aktif Üye
Merhe a ustalar hocalar
Simdi dagdayiz calsyoruz.o masa seklinde ki tasin ustun acdk su resim de gordugunuz gibi 2×1 mtre uzunlugunda saf ve duz tas cikti fikirlerinizi ala bilirmiyim lutfan.gece geldimiz icin baska resim cekemedim uzur dilerim.
@Mal bulanındır
@BulursamKader25

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Merhe a ustalar hocalar
Simdi dagdayiz calsyoruz.o masa seklinde ki tasin ustun acdk su resim de gordugunuz gibi 2×1 mtre uzunlugunda saf ve duz tas cikti fikirlerinizi ala bilirmiyim lutfan.gece geldimiz icin baska resim cekemedim uzur dilerim.
@Mal bulanındır
@BulursamKader25
Metal veya oda tespitiniz varsa yol dogru.
İhtimal uzere hareket ediyorsaniz %99 sonuc negatif cikar.

Önce tespit sonra islem...

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Hocam 1 metre kere olcusu ama yurumeye imkan olmadgna gore derinlik olcusu alamyorum
Oda icin cok kucuk.
Gomu icin iyi.
Gomu varsa zaten 1.5 metrede denk gelmelisiniz. Daha deruni buraya uymaz.
Fotograflara baktim, bence yanlis yoldasiniz.
Amma madem baslamis 1.5 yi gorun. Tecrube olsun.