Aranızda yeniyim!

GERMO

Engellendi
@kabakburgiba ustam bende sizleri seviyorum ustam, Allah cc hepinizden razı olsun inşallah.
sef_er kardaşım biz ayrılmışta olsak, kanaryanin kokusu üzerimizde kalmış ne edek Gardaş.

@szihoprenic kardeşim @Mal bulanındır cigerim, kabartma yılanlar dişleye sizi, sinekli mağaradan cikamayasiz, attığınız her adımda sahte mezarlara batıp çıkasız,surfer lerde uydularda kalasız, emin ağa nın değirmen arkında çimesiz inşallah, daş koltuklar başınıza düşe, demek ben yokken arkamdan konusursunuz Hemi, tılsımlı arılar dişleye sizi, devebağırtan yokuşunda nefesiniz kesile, @sef_er kardaşım 5 metrelik mahzende şakülle şaftınızı kaydıra, mahzende bronz heykeller çarpa size, @ZİKRULLAH bak ne hallere düştük, @kabakburgiba ustam şakülle dedikodu yapanların ip boyu 5,5 cm den buldum, aha ikisi burda, güzel kardeşlerim pi tarihinde FENERBAHÇE liydim, bir ara baktım otoban gibi olmuşlar yalamalar bıraktım kurtuldum, @deli firat uyma bu delilere hemşerim toprağım, @toyalp kardeşim sende üstteki iyi dileklere bulaşasın, sende sesli gülersin Hemi, alet edevatlar donuyor soğuktan yinede işiniz gücünüz gomuleriniz bol olsun inşallah, benim internet olmuyor, çocukların cep wifi den baba heyran baba kurban diye diye bugunluk dedim cevap vereyim
:227::313::136::137:
Masallah menajerlik isi ruhunda varmis pazarlik formulu de guzel :)

Son düzenleme:

sef_er

Operatör
GERMO iyi yarim sayfayla yırttik, hayir interneti olaydi carsaf dizerdi, 2019 ilk takılmasını yapayım dedim:200:

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Ustam aramıza hoş geldin sefa getirdin :) Ben bu işlere merak sarıp bulaşanlara ilk olarak geçmiş olsun diyorum :D sizde bu işin içindesiniz artık. İnş burası sizin için hayırlara vesile olur :)

GERMO

Engellendi
sef_er ustam kader ortağım, bu güvendiğim dağım sendin sende beni yalnız bıraktın, bak bu penaltiliklar bizi ofsayta düşürmüş, sen yoksun:226:
@GERMO iyi yarim sayfayla yırttik, hayir interneti olaydi carsaf dizerdi, 2019 ilk takılmasını yapayım dedim:200:

GERMO

Engellendi
Gönül_Eri ustam Allah cc sendende razı olsun inşallah:3:

@Gönül_Eri hocam malesef bende kötü yola düştüm 50 den sonra, tek farkımız kaldırım yerine, dağ başlarında sürtünüyoruz işte,
Ustam aramıza hoş geldin sefa getirdin :) Ben bu işlere merak sarıp bulaşanlara ilk olarak geçmiş olsun diyorum :D sizde bu işin içindesiniz artık. İnş burası sizin için hayırlara vesile olur :)

Son düzenleme:

GERMO

Engellendi
Son düzenleme:

sef_er

Operatör
İki isarete fenerli oldugunu anladın ha GERMO, vay şu fenerlilerin haline