Aranızda yeniyim!

psh

Bilgili Üye
hoşgeldiniz hayırlı olsun

timur964

konularim
Merhabalar efendim Ben Çetin,

Bir süredir forumdaki konularınızı sessiz olarak takip ediyorum. Çok güzel seviyeli bir ortam olduğunu gördüm. Kendimi tanıtacak olursam, Kurumsal bir firmada bölge yöneticiliği yapıyorum ve aynı zamanda 1 senedir uğraştım çok hoş bir bilim sitem mevcut. sitemin içinde de Tarih ve Arkeoloji bölümü olduğu için bu tarz kazı ve gömü olayları hep ilgimi çekmiştir. Luviler'den tutunda Hititler'e oradan Eski Bizans'a kadar uzanan bir macera ve serüvenler. Bence çok hoş :)

Ben Medeniyetler Şehri İstanbul'da yaşıyorum ve iş geriği 8 il hariç Türkiye'nin bütün il ve ilçelerini dolaştım.
yasak ve sakıncalı bölumleri sildimdikkatliolalımhoş geldin iyi formlar: Forum Kuralları Lütfen Okuyunuz

sepetkaya

Editör
Çetin bey hoşgeldiniz define sohbetimize. Umarım önce bilgi birikimini genişletir ve gelecek üyelere forum sahiplerine ustasına acemisine yararlı olursun inşallah...

mayhem

Co Admin
Co Admin
Hoşgeldiniz Get closer! Reklama karşıyız siteyi buraya taşıya bilirsin diyer türlü timur usta seni gözüne kestirdiyse şansın yok :200: İyi Forumlar .

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Hosgeldiniz ustam. Benimde korkulu ruyamdir timur abim dikkatli olmak lazim. Selametle kal iyi formlar

Get closer!

Member
Hoşbuldum :) Timur bey'le tanışmak isterim açıkcası. Seyehatteydim yeni geldim direkt siteye giriş yaptım. Biraz dolaşayım forumda.