Arazide gezerken yol kenarında gördügüm yerin devamında olanlar

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
dostum hakkında hayırlısı iyi yer bulmuşsun ama dikaktli ol

poseidon2023

Uzman
Günaydın hayırlı sabahlar
Sitenin amacı bu zaten bu işi yapan arkadaşları bilgilendirmek ve yardımcı olmak kendi payıma kim olursa olsun elimden gelen her şeyi yapmak yardımcı olmak bildigimi söylemek bursaya yakın olurlarsa elimdeki tüm cihazlar ile yardım etmek topragın altında durması ile kimseye faydası olmaz çıkarmak ve Türkiyeye bi faydası olmasını düşünürüm
toyalp

kabakburgiba

Operatör
ustam işine karışmayayım ama.demir kapı yazdığın yerde,koridora doğru ilerleyip alantarama ile merdiven olma olasılığı var.buna dikkat ettinmi bilmiyorum.alan tarama ile bakarken en son ben buna bakıyorum.alan taramanın anteni eğer merdiven varsa sağa sola hafif oynama yapar gider gelir.yani yerinde sabit durmaz.boşluk tarafında.tabana inincede durur.hatta keç tane merdiven olduğunuda anlayabilirsin.merdiven varsa zaten derinlik ölçüsü alırkende anlarsın.demirlere çok dikkat et.bundada ok tuzakları olabilir.onlar zaten şu an domuz yağınla yağlıdır.tuzak varsa çözümüde hemen ayağının altındaki taşın altındadır.önce onu bozarsın.girişe hediye mediye koymamışlarmı.solda kafanın üstündedir.

poseidon2023

Uzman
basamak yoktur
Ekli dosyayı görüntüle 134775

nasip olur girince bakarım dikkatli olurum meşale dediğim ayrıyeten tuzağı bozacak düzenek diye düşünü yorum aşarı yada sag sola cevirince tuzağı dozacak
evet domuz yagı ile kaplıyorlar ne demir çürüyor ne bozuluyor kabakburgiba

Smokin

Moderatör
Moderatör
Üstat yerin güzel allah muvaffak eder inşallah.
Yapacağın araba nin tekerleği biri küçük diğeri de biraz daha büyük olmasından fayda var. Hareket halinde arabanın farklı boyutlarda ki tekerlekleri tuzakları açığa çıkarır kanısındayım.

ragıp

Uzman
:) her şeyden evvel bu güzel çalışmayı
bizlerle paylaştığın için teşekkürler
bu çalışma ile, ustaların ustası olduğunu kanıtlamışsın
bildiğim kadarı ile bu çalışma senin bu tip ikinci çalışman
seni tebrik ediyor
başarılarının devamını diliyorum
Allah gölnüne göre versin :)

poseidon2023

Uzman
hayırlı akşamlar
Rabbim nasip etsin girmeyi inşAllah yapacağım arabayı kullanmayı tünele gireyim bi şekilde odalara girerim yaptıracağım arabanın çizimini yapar koyarım @Smokin,

poseidon2023

Uzman
hayırlı akşamlar aga

her zaman söylerim burda bilgi becrübe baylaşınca güzel olur ben bildiğim yaptığım işleri paylaşıyorum azıcık olsada başka arkadaşlar bir şeyler öğreniyorsa bu beni mutlu eder yaptığım iş on kere tespit eder günlerce düşünür kazasız belasız yapmaya çalışırım sonra iş başı yaparım @ragıp, Rabbim herkezin kalbine göre versin