Arkadaşım çalışırken çarpıldı

klegra

Yeni Üye
iyi akşamlar gerekli teçhizatları kullanarak kazdığımız yerin boş olmadığını emin olduktan sonra arkadaşım kürek ile kazıyordu yaklaşık 2 metre olduktan sonra resmen sert bir rüzgar çıktı dur dedim çünkü böyle bir şey olunduğunda direk olarak orayı terketmemiz gerektiğini biliyordum yaklaşık 10 dakika daha devam etti devam ederken köpek havlaması gibi bir sesin gelmesiyle arkadaşımın küreği elinden düşürüp tuhaf bir şekilde ayakları tersmiş gibi koşması ve değişik bir ses tonuyla hırlaması beni çok korkuttu ve kaçtım neden oldu böyle bir şey çok korkuyorum

Son düzenleme:

MendereS

Bilgili Üye
tılsımlı yerlerdeki ilk dalga böyledir. siz devam ederseniz ilerleyen zamanda farklı şekillerde ortaya çıkarlar. benim bu işlerde en çekindiğim insana gerginlik vermesidir o zaman arkadaşlar arasında kavga çıkması bile an meselesidir dikkatli olun.

klegra

Yeni Üye
tılsımlı yerlerdeki ilk dalga böyledir. siz devam ederseniz ilerleyen zamanda farklı şekillerde ortaya çıkarlar. benim bu işlerde en çekindiğim insana gerginlik vermesidir o zaman arkadaşlar arasında kavga çıkması bile an meselesidir dikkatli olun.
katılıyorum admin bey dur falan dedim orda bi gerginlik oldu zaten tanıyamadım başka birisi oldu resmen kürekle bana dalıcak gibi oldu ses çıkarmadım sonradan ne olacaksa oldu zaten

saftilki

Moderatör
Moderatör
kaçtınız!! ayetel kürsi okumak falan aklınıza gelmiyormu?
menderes bey, ben bu işte mal çıkınca neden şu insanoğlu açgözlülük ederde birbirinin canına azmeder diye düşünürdüm hep
cinni lerin o anki vesvesesi demekki çok şiddetli demekki

klegra

Yeni Üye
kaçtınız!! ayetel kürsi okumak falan aklınıza gelmiyormu?
menderes bey, ben bu işte mal çıkınca neden şu insanoğlu açgözlülük ederde birbirinin canına azmeder diye düşünürdüm hep
cinni lerin o anki vesvesesi demekki çok şiddetli demekki
hocam o an Ayetel kürsiyi bırak evin yolunu unuttum o kadar korku sarıyor ki vücudu elim ayağım titredi yani

saftilki

Moderatör
Moderatör
olan olduktan sonra buradan çokbilmişlik taslamak istemem ama

tüm definecilerin kulağına küpe olası bir durum bu,
ayetel kürsiyi okumadan tek tekçilik bile yapma'mak lazım,

şimdi nasıl arkadaşın?

klegra

Yeni Üye
olan olduktan sonra buradan çokbilmişlik taslamak istemem ama

tüm definecilerin kulağına küpe olası bir durum bu,
ayetel kürsiyi okumadan tek tekçilik bile yapma'mak lazım,

şimdi nasıl arkadaşın?
haklısınız iyi bir şeyi yok biraz deneyimsizdik bu konuda. Uyardım ancak devam etti rüzgar olayından sonra. Dikkat edin, araştırın bilgisiz iş yapmayın bizim gibi olursunuz :200:

Tatlıcocuk

Yeni Üye
Arkadaşlar nacizane fikrim çalıştıgınız yer mezarıydı acaba belki bir müslüman mezarına denk gelmiş olabilirsiniz

Kristof34

DogacıyıZ
Siz mala cok yaklasmıssınız. Tılsımı cözülmeden alamazsınız. Önce tılsımın ne oldugunu görmek lazım. Mekanın genis detaylı resimlerini yükle. Orada degisik bir isaret olmalı dikkatinizi cekmedimi? Oyma degisik bir isaret

klegra

Yeni Üye
Siz mala cok yaklasmıssınız. Tılsımı cözülmeden alamazsınız. Önce tılsımın ne oldugunu görmek lazım. Mekanın genis detaylı resimlerini yükle. Orada degisik bir isaret olmalı dikkatinizi cekmedimi? Oyma degisik bir isaret
iyi geceler hocam etrafta pek bişey görmedik ama arkadaşım kazarken takvim yaprağı gibi bir şey görmüş başına bu anlattığım olaylar gelmeden önce bir daha oraya gitmedik gitmeyi de düşünmüyorum açıkçası

klegra

Yeni Üye
Arkadaşlar nacizane fikrim çalıştıgınız yer mezarıydı acaba belki bir müslüman mezarına denk gelmiş olabilirsiniz
mezarın olduğu bir bölge değildi diye düşünüyorum bir şeyle karşılaşmadık seyrek ağaçların olduğu bir yerdi ama olabilir de tabiki.

malibu_18

Bilgili Üye
inananlara saygı duyarım ama ben inanmıyorum bu tarz şeylere .