arkadaslar bı zahmet buraya bakalım

Brkcll

Engellendi
Şimdi yorumları okuyorum benim bile kafam karışıyor
Yorum yapmış olmak için yapmayın sadece konuyu takip edin eğer fikir sızınkıyle aynı ıse yazmayın yorum sade olsun bakıyorum okumaya üşeniyorum 5 kişi 10 yorum yapmış hepsi aynı ben x e katılıyorum desek kafa karısmayacak lütfen bu bizim bilgisiz olduğumuz anlamına gelmez bunuda belirteyim

ragıp

Uzman
@Brkcll
dostum, güzel bir konuya değinmişsin
beğenmek, "EVET BENDE AYNI FİKİRDEYİM" manasına gelir

ikazın için teşekkürler

mayhem

Co Admin
Co Admin
Doğrudur bilgilendirmek amaçlı arkadaşlar tekrarlama yapıyor farklı bir kişidende evet doğal değil yada yer şurasıdır demesini bekliyor. Biz evet Brkcll yeri göstermiş ona katılıyorum desekte siz ne düşünüyorsunuz sorusu her zaman oluyor Brkcll

gizemli 34

Bilgili Üye
Bunun sebebi büyk ihtimal önceki yorumları okumadan kendi fikrini yazmaktan kaynaklanıyo sanırım ya da dediğin gibi bende yorum yapayımda nasıl olursa olsun düşüncesinden de olabilir ( sözüm meclisten dışarı yapanlar kendini bilir) bu konu sanki isimleri uyarır gibi olmuş hiç hoş olmamış şahsi görüşüm

Son düzenleme:

Brkcll

Engellendi
Be onları okusunlar tanıyorum diye yazdım yönetim kadrosu görsün diye yazdım yanlış anlaşılmasın lütfen

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Şimdi ben de buna çok doğru bir tespit, katılıyorum şeklinde mi cevap vereyim yoksa senin yukarıda yazdıklarını kendi cümlelerimle yeniden mi yazayım? :)

Her şekilde önemli bir konuya değinmişsin. Mayhem de güzel bir açıklama yapmış. Sen bile konuya yönetimi etiketleyerek destek almak ve haberdar olmalarını sağlamak istemişsin. :)

Bence de insanlar birden fazla usta görüşünü almak ister. Zaten o yüzden burada onlarca usta var.

Peki sen haksız mısın? Hayır çok yerinde bir konu açmışsın. Sayfa kirliliği yapıyoruz.

Daha başka konular var aslında... Mesela adamın biri konu açmış soru soruyor, bizim aklımıza o konuyla ilgili bir espri geliyor, dayanamıyoruz patlatıyoruz; samimi olduğumuz arkadaşlar da katılıyor bize... Adamcağızın açtığı konuyu katıla katıla sabote ediyoruz. :) Buna dikkat etmeliyiz.

Şimdi senin konunun içine farklı bir konu açtım değil mi? İşte benim bu yaptığımı yapmamak lazım. Sitede bunu yasaklamak lazım. Sayın yöneticiler!

Daha başka bir mesele de var var ki konu başlıkları; konularımızı açarken elimizdeki işarete, duruma, malzemeye uygun değil de; "Acil Yardım, Ustalar Bir Bakar Mısınız, Olay Yerindeyim, Lütfen Yardım..." şeklinde başlıklıyoruz.

Bu da tecrübe ettiğim kadarıyla malesef üyeleri çekiyor. Diğer türlü (olması gerektiği gibi) açılmış konulara pek açıp bakmıyoruz. Tabii yönetim bunları düzeltiyor; ama hangi birine yetişsinler... Senin konunda yanlış buldum sen de hatalısın demek gibi bir niyetim olmadığını altını çizerek belirtirim; fakat sen de bu konuyu açarken öyle bir başlıkla açmışsın. Benim de aynı şekilde açmış olduğum konular oldu geçmişte. Bunlara dikkat etmeliyiz.

Şimdi durum nedir ustalarım? Biz bu konuların neresindeyiz? :) Hazır yeni bir yönetim, düzen kurulmaya çalışılıyor sitede bu durumlara da bir el konulsa diyorum...

Sevgiler.

Son düzenleme:

fatih7979

Süper Moderatör
Süper Moderatör
guzel bır konuya degınmıssın bazen konularda sohbet edenlerde oluyor abartılı olarak

S:W:A:T

Editör
Bu sitede sabit bir kullanıcı kitlesi yok malesef . Sürekli hergün yüzler girip çıkıyor . Haliyle birçok yorum gelebiliyor . Bana kalırsa bu güzel birşey bazen benim göremediğimi bir başkası görebiliyor. Arada makara olacak tabi ki :) Bunu sanırım hepimiz yapıyoruz . İdare etmeliyiz diye düşünüyorum . Birinin yazdığın da soru kipleri olunca ondan sonrası sürekli geliyor ki gelmek zorunda :):) sevgiler .