arkadaslar bı zahmet buraya bakalım

Koray Kor

Admin
Administrator
Şimdi yorumları okuyorum benim bile kafam karışıyor
Yorum yapmış olmak için yapmayın sadece konuyu takip edin eğer fikir sızınkıyle aynı ıse yazmayın yorum sade olsun bakıyorum okumaya üşeniyorum 5 kişi 10 yorum yapmış hepsi aynı ben x e katılıyorum desek kafa karısmayacak lütfen bu bizim bilgisiz olduğumuz anlamına gelmez bunuda belirteyim
Merhaba,,

yorum yapmış olmak için yorum yapmayın doğru bir söylem değildir, forumlar zenginlik ister herkes yazmalıdır hatta ytazmaya teşvik edilmelidir bu tamamen yanlış. :)

Renix

Bilgili Üye
Bazen hiç kimsenin fartetmedigi bir işaret görüyorum fotolarda ama yazamıyorum bu kadar insan var görmedide senmi görüyon diyorum kendime . Bencede acemeliride yazmaya özendirin bazen dikkatten kaçan ı acemiler görebilir

ÖMER HATTAB

Editör
Bazen hiç kimsenin fartetmedigi bir işaret görüyorum fotolarda ama yazamıyorum bu kadar insan var görmedide senmi görüyon diyorum kendime . Bencede acemeliride yazmaya özendirin bazen dikkatten kaçan ı acemiler görebilir
Ben yeniykende gördüğümü yazıyordum eskiykende,
bilenler bilir,bu konuda benden daha fazla eleştirelen olmamıştır herhalde
yinede yoğurdu üfülemeden yiyorum:)
burası bir paylaşım sitesi herkesin yorumu kendini bağlar
gördüğüne ve kendisine güveniyorsa yorumunu yapmalı
kınayanın kınamasından çekinmemeli,derim.

Son düzenleme:

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ben yeniykende gördüğümü yazıyordum eskiykende,
bilenler bilir,bu konuda benden daha fazla eleştirelen olmamıştır herhalde
yinede yoğurdu üfülemeden yiyorum:)
burası bir paylaşım sitesi herkesin yorumu kendini bağlar
gördüğüne ve kendisine güveniyorsa yorumunu yapmalı
kınayanın kınamasından çekinmemeli,derim.

bende kimse çekinmesin bir cümlede olsa yazabilir bu işin acemesi yenisi eskisi yoktur bencede.... sadece herkes haddini bildiği sürece ben bir sıkıntı görmüyorum dostum sen ne dersin..

ÖMER HATTAB

Editör
bende kimse çekinmesin bir cümlede olsa yazabilir bu işin acemesi yenisi eskisi yoktur bencede.... sadece herkes haddini bildiği sürece ben bir sıkıntı görmüyorum dostum sen ne dersin..
Kesinlikle, saygı olmazsa olmazlarımızdan olmalı
insanların birbirlerine karşı tahamül ve saygılarının olmadığı ortamlarda
huzursuzluk ve kargaşa hakim olur
be sukunet ortamını oluşturmakta elbette
herkesten evvel yetkiyi ellerinde tutan yöneticilerin görevidir
yöneticiler, birbirlerine güvenir ve saygılı olursa, geriye kalan tefarruattır.

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
esselamualeykum
ben katımılyorum yorum her üye fikrini söylemeli
ince detaylartı bazen hiç umulmadık kişiler görebilir
acemi diye nitelendirmeyin çok ustaya taş çıkartan yorumlar yazabiliyorlar
onlarda bazen çok hoş ve nokta atışı yapabiliyor

aynı fikirde ise beğeni butonuyla bunu belirtmeli
kanaatimce

Son düzenleme:

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Esselamun Aleykum üstadlarım ve değerli adminastratörüm Koray Kor, öncelikle şunu belirteyim kesinlikle verilen cezayı eleştirmek değildir niyetim ( eğer bu yorum için ceza aldıysa) . Lakin kanaatimce Brkcll ustamız art niyetli bir şekilde yazmamıştır. Onu öyle biri olarak tanımadık. Bildiğim kadarı ile kendisi bir akademisyen zaten. İyi niyet kurbanı olduğunu düşünüyorum. Farklı bir durum yok ise tekrar aramızda görmekten memnuniyet duyarım ( şahsı fikrimdir). İnşaEllah kısa süreli bir ceza olur. Sevgi ve saygılarımla

S:W:A:T

Editör
Esselamun Aleykum üstadlarım ve değerli adminastratörüm @Koray Kor, öncelikle şunu belirteyim kesinlikle verilen cezayı eleştirmek değildir niyetim ( eğer bu yorum için ceza aldıysa) . Lakin kanaatimce @Brkcll ustamız art niyetli bir şekilde yazmamıştır. Onu öyle biri olarak tanımadık. Bildiğim kadarı ile kendisi bir akademisyen zaten. İyi niyet kurbanı olduğunu düşünüyorum. Farklı bir durum yok ise tekrar aramızda görmekten memnuniyet duyarım ( şahsı fikrimdir). İnşaEllah kısa süreli bir ceza olur. Sevgi ve saygılarımla
Olayın boyutu farklı Sayın toyalp evet dediğin gibi 'iyi niyet kurbanı' Umarım oda sakinleşir ve aramıza dönmek için elinden geleni yapar. Dün olan mevzular farklı bu konuyla alakası yok bunu bilmeni isterim .

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Olayın boyutu farklı Sayın @toyalp evet dediğin gibi 'iyi niyet kurbanı' Umarım oda sakinleşir ve aramıza dönmek için elinden geleni yapar. Dün olan mevzular farklı bu konuyla alakası yok bunu bilmeni isterim .
Değerli ustam beni aydınlattığın için teşekkür ederim.Allah senden razı olsun. Demek ki mevzu farklı. Benim de temennim en kısa zamanda aramıza tekrar katılmasıdır ve forum içinde bir hata kusur var ise değerli arkadaşlarımıızın kendi kusurunun farkına varıp güzel hoş bir şekilde tekrar aramıza dönmeleridir. Üç günlük dünya bir dost kazanmak bazen yıllarca sürer lakin kaybetmek bir anlık bir hataya bakar. Hakkında hayırlısı ne ise o olur inşaEllah. Tekrar teşekkürler