Arkadaşlar bir yeraltı mağarasında bazı işaretler buldum anlamı nedir acaba?

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Bence adam 4 ok ararken kuyuya düştü ya da kapana :) Allah korusun şakası bile kötü :ambivalence:

kabakburgiba

Operatör
sesi kesildi hiç birşeyede cevap vermiyor.işaretler gerçek ama konu sahibi kayıp.oysa baya yol alınmaya başlanmıştı Brkcll ustam son işaret te dedi.daha ne desinki.biz mi gitsek ne yapsak:confused:

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Üstadım Allah eşi dostu unutturacak hiçbir oku bize göstermesin :) herşeyin hayırlısını nasip etsin inşallah

thorthor

Yeni Üye
Arkadaşlar bir kaç gündür yerle ilgili çalışma yaptım sonuçlar gayet iyi bu işaretleri takip ettim bir kapak buldum Ardıç ağacından yapılmış kapağın altında bir mermere çizilmiş kroki vardı. Kroki ye bakıp devam ettim L şeklinde 3e 3 bir duvar yolun sonu oldu duvarda boşluk kontrolü yaptığımda tahminen her duvar arkasında bir oda yada boşluk bir alan var hatta bir duvarda yüz hizamdada bir 60cm 60cm boşluk var. Nasipse bu hafta içi duvarları açmayı denicem. Yardımlarınız için teşekkürler sizleri tekrar bilgilendiririm.

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kardeşim açmak istediğin odalardan bazıları tuzak olacaktır. Çok dikkatli olmalısın. Özellikle gaz maskesi ve eldiven birinci önceliğin olmalıdır. Odaları açmadan önce hilti ile delip imkanın varsa yılan kamera ve gaz sensörü ile kontrol et yoksa yanına bir güvercin al. Gözün güvercinin üstünde olsun. Güvercin fenalaşırsa arkana bile bakmadan oradan uzaklaş. Önce can güvenliği gelir. Kolay gelsin.