Arkadaşlar bu nedir ?

spiderzx6r

Yeni Üye
makina kimin aldığınıda söylemiş mi??

spiderzx6r

Yeni Üye
Arkadaşlar hocalarım sizlere acizhane iki sorum olacak sunağa bu gece benim arkadaşım makine getirtmiş adam demişki mal sunakdaymış mal alınmış sorum şu sunağın içinde mal olurmu bir de sunakda mal saklanırmı yoksa sunak sadece işaretmidir .cevaplarsanız cok sevinirim ALLAHA EMANET OLUN
şaka bir yana burnuma hoş olmayan kokular geliyor bu işin neresindesin bilmiyorum ama ya arkadaşın seni işin dışında bırakmak istiyor yada makina sahibi arkadaşını selametle...

defineci_

Yeni Üye
YOK KARDEŞİM ARKADAŞIM DEĞİLDE MAKİNECİ OLABİLİR HEMDE GECE SAAT 23 DE GECE HİÇ MAKİNEYLE YER BAKILIRMI BİDE MAL DİYOR SUNAĞIN İÇİNDEN ALINMIŞ HEP DÜMEN AYRICA
spiderzx6r KARDEŞİM YORUMUN İÇİN COK TEŞKKÜRLER

Son düzenleme:

poseidon2023

Uzman
hayırlı günler

ulenn eline cubuk alan bile makinacıyım diyor ne işe yaradını bilmedikleri halde başka bir şey demiyem

aga bu işaret ve kenarında kare başka bir işaret var zaten neyin kafasını yaşıyor kemil

poseidon2023

Uzman
Rabbim hep güldürsün

aga cubuk da kullan mayı bilirsen on numara iş yapar ama bu tip insanlar kendini fasulye gibi nimetten sayıyor para var yok dersin burda bikilo yada ellitane var diyemez sin hele para burdaymış alınmiş ya sabırrr

işaret var işarete göre araziye bakmasını bilirsen zaten ne oldugunu görüyon ennn önemli işaret arazi yapısıdır sonra işaret sonra neyin nasıl kondunu göre bilmek ve gibi kısa keseyim

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kardeşi birincisi makine alınmış malı görmez görseydi eğer bu makineyi ilk müzeciler kullanıp açılan her mezarı kimin boşalttığını bulur geri alırdı :)
Hadi diyelim oradan bir malzeme alınmış bu sefer orası sunak değil kasa olurdu. Kasa boşaltılmış diyelim mezar herhalükarda yine seni bekliyor :)
Bunun dışında makineci çalışırken yanında bulunduysan makinenin ince tiz bir ses verdiği yerleri kontrol et. Kulaklıka kullanıyorduysa ekranda hareketlenmeleri görmüş olmalısın. Bu sefer de o noktalara yoğunlaş. Yok makineci bizi yanına yaklaştırmadı diyorsan adam noktayı belirlemiş seni buradan uzaklaştırmanın derdindedir. Sen burayla ilgilenmezsen makineci burayı elden geçirecektir.

Tanımadığınız makineci getirdiğinizde başından ayrılmayın hatta makinenin çalışma mantığını sorup sizde onunla beraber dolaşın. Yada güvendiğiniz ve tanıdığınızdan başka kimseyle iş yapmayın.

defineci_

Yeni Üye
Kardeşi birincisi makine alınmış malı görmez görseydi eğer bu makineyi ilk müzeciler kullanıp açılan her mezarı kimin boşalttığını bulur geri alırdı :)
Hadi diyelim oradan bir malzeme alınmış bu sefer orası sunak değil kasa olurdu. Kasa boşaltılmış diyelim mezar herhalükarda yine seni bekliyor :)
Bunun dışında makineci çalışırken yanında bulunduysan makinenin ince tiz bir ses verdiği yerleri kontrol et. Kulaklıka kullanıyorduysa ekranda hareketlenmeleri görmüş olmalısın. Bu sefer de o noktalara yoğunlaş. Yok makineci bizi yanına yaklaştırmadı diyorsan adam noktayı belirlemiş seni buradan uzaklaştırmanın derdindedir. Sen burayla ilgilenmezsen makineci burayı elden geçirecektir.

Tanımadığınız makineci getirdiğinizde başından ayrılmayın hatta makinenin çalışma mantığını sorup sizde onunla beraber dolaşın. Yada güvendiğiniz ve tanıdığınızdan başka kimseyle iş yapmayın.
dadas_25 HOCAM YORUMUN İÇİN COK TEŞEKKÜR EDERİM YER BENİM MEMLEKET DE BENİM TEYZE OĞLU GECDİĞİMİZ GECE BİRİNİ GETİRMİŞ MAKİNASI VARMIŞ ADAM BU İŞARETE DİBEK DİYOR PARA BUNUN İÇİNDEYMİŞ MALI ALMIŞLAR DİPEK BÖYLEMİ OLUR BİDE SUNAK OLURSA İÇİNDE MALI OLURMU

Son düzenleme:

defineci_

Yeni Üye
dadas_25 HOCAM YORUMUN İÇİN COK TEŞEKKÜR EDERİM YER BENİM MEMLEKET DE BENİM TEYZE OĞLU GECDİĞİMİZ GECE BİRİNİ GETİRMİŞ MAKİNASI VARMIŞ ADAM BU İŞARETE DİBEK DİYOR PARA BUNUN İÇİNDEYMİŞ MALI ALMIŞLAR DİPEK BÖYLEMİ OLUR BİDE SUNAK OLURSA İÇİNDE MALI OLURMU