Arkadaşlar Görüşlerinizi ve Alabilirmiyim

Scurty

Member
Arkadaşlar Düşüncelerinizi ve Değerli Yorumlarınızı Alabilirmiyim

Merhabalar arkadaşlar hayırlı günler sizlerle karşılaşmış olduğum ve işaret olduğunu düşündüğüm bazı fotoğraflar paylaşacağım elimden geldiğince fotoğrafladım merak ettim ve siz değerli arkadaşlarında görüşünü almak için sizlerle paylaşmak istedim teşekkür ederim..

Ekli dosyayı görüntüle 144662

Ekli dosyayı görüntüle 144663

BUNDAN SONRAKİ 2 FOTOĞRAF YUVARLAK OBJENİN BULUNDUĞU KAYAYA SIRTIMI VERDİĞİMDE TAM KARŞISI VE SOL TARAFI SOL TARAFTA Bİ GÖL VAR

Ekli dosyayı görüntüle 144664
Ekli dosyayı görüntüle 144665

BU YUVARLAK OBJENİN OLDUĞU KAYANIN KARŞIDAN GÖRÜNÜŞÜ

Ekli dosyayı görüntüle 144667

SON OLARAK BUDA YUVARLAK OBJENİN OLDUĞU KAYANIN TAM KARŞISI BANA FARKLI GELDİ O YÜZDEN PAYLAŞTIM

Ekli dosyayı görüntüle 144670

Son düzenleme:

jeolog

Co Admin
Co Admin
Son resimdeki çizgisel giden yapı doğal, muhtemelen kuvars damarı...

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Scurty hoş geldin.
Güzel bölge.Yuvarlak objenin olduğu alandan uzaklaşmayin ilk oradan başlayın telefondan detaylı incelenmiyor Pcye geçince daha lyl inceleycem .Resimler yetersiz bunu belirtiyim .Burasıda o güzel medeniyetin işçiliğinden geçtiği belli .Mezarlık alan mı sadece orda takıldım acaba yerleşim yerimi.Her ne olursa olsun ilk resimdeki yeri açmak gerekir.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Bu konuyu geçen seneden hatırlıyorum.
Siz bu resimleri çekeli ne kadar zaman oldu ve en son buraya ne zaman gittiniz ustam..??

Scurty

Member

Scurty

Member
Bu konuyu geçen seneden hatırlıyorum.
Siz bu resimleri çekeli ne kadar zaman oldu ve en son buraya ne zaman gittiniz ustam..??
Evet fakat ben eski konumu birturlu bulamadım fotograflar o zamandan fakat son olarak 2 hafta önce gittim bi değişiklik herhangi bir teşebbus yok ustam

Scurty

Member
@Scurty hoş geldin.
Güzel bölge.Yuvarlak objenin olduğu alandan uzaklaşmayin ilk oradan başlayın telefondan detaylı incelenmiyor Pcye geçince daha lyl inceleycem .Resimler yetersiz bunu belirtiyim .Burasıda o güzel medeniyetin işçiliğinden geçtiği belli .Mezarlık alan mı sadece orda takıldım acaba yerleşim yerimi.Her ne olursa olsun ilk resimdeki yeri açmak gerekir.
Ustam teşekkur ederım yorumun ıcın eski yerleşim yeri olduğu konusunda bilgi sahibiyiz

Şirvan

Operatör
İftardan sonra detaylı bakacam var birkaç şey