arkadaslar işi bilenlerden yorum lazım

mahir37

Member
arkadaslar bu gün bu alana fotoğraf çekmeye gittim arabanın aküsü 2 haftalıktı ve gece boşalmış takviye ile calıştırdım sonrasında o yere gittim orası biraz sapa biyerden saat 9 gibi ordaydım sabah fakat arabadan inerken telefonun ekranı kırıldı yere düşrümdüm sonrasında orda 3 kişi gördüm üçüde siyah giyimli birinin elinde büyük bir haç ve yüzü puruş puruş tu ikisinin yüzünü göremedim ve ordan kaçtım eve geldim bi anda istifra ettim suanda sürekli bulantı var ve yorgunluk var siz kim bunlar acaba erministandanmı geçtiler sınırda bi akarsu var yada inş öledir

ragıp

Uzman
arkadaslar bu gün bu alana fotoğraf çekmeye gittim arabanın aküsü 2 haftalıktı ve gece boşalmış takviye ile calıştırdım sonrasında o yere gittim orası biraz sapa biyerden saat 9 gibi ordaydım sabah fakat arabadan inerken telefonun ekranı kırıldı yere düşrümdüm sonrasında orda 3 kişi gördüm üçüde siyah giyimli birinin elinde büyük bir haç ve yüzü puruş puruş tu ikisinin yüzünü göremedim ve ordan kaçtım eve geldim bi anda istifra ettim suanda sürekli bulantı var ve yorgunluk var siz kim bunlar acaba erministandanmı geçtiler sınırda bi akarsu var yada inş öledir
:200: nane limon iç. iyi gelir, rahatlarsın:200:
bu bahane ile telefon da yenilenecek

yabancı üç kişi o bölgede ellerinde haç ile
belli ki seni aforoz etmişler. ve muaffak olmuşlar :200:

selametle

mahir37

Member
ordan nasıl cıktıgımı bilmiyorum sesim falan kısıldı bildigin usta birdaha tek gitmem oraya akıl işi deyil yemin ederim kusmaktan içim dışıma cıktı

neronero

Aktif Üye
yüksek mevkide bi papaz yatıyor mezarı tılsımlı korumalı
o yere artık konsantre olmayı bırak düsünmeyi bırak insallah olnlarda seni bırakır

mahir37

Member
usta burda iş yapmak cesaret gerekli sürekli ermeni askerleri izliyor ermenilerin insafına kalıyon anlıcan

Son düzenleme:

mahir37

Member
usta dağ bası kimse kars gelmez bunun için

mamostedijvar

MAMOSTE
Moderatör
sınırda olması sürekli Ermeniler tarafından kontrol ediliyor olabilir. ziyarete gelen papazlar var mı ?:230:

mahir37

Member
gayri resmi zor ama ihtimal vae gecen gördüm ama üç harflimi insanmı bilmiyom baya etki bıraktı gece uyutmadılar beni

neronero

Aktif Üye
seni tanımak istiyorum yiğidim bu ne cesarettir yarabbi
koordinatla uydu yeri paylaşmışsın mübarek:zuhaha:

mahir37

Member
usta gelen varsa gelsin bana yardımcı lazım