Arkadaşlar yardım

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
@BulursamKadar25 ustam oyum senindir :D

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Cevre resimlerini cekmedinizmi kardesim

ragıp

Uzman
@fatih.o4
ustam
sunak çok güzel
bu konuda bütün ustalar hem fikir
lakin, problem şurada
size kilit iki soru
siz mezarın yerini nasıl tesbit ettiniz?
açtığınız yerin, doğru yer olduğundan emin misiniz?

bu sorulara sen kendi kendine cevap verebiliyorsan
ne mutlu, devam et. sanırım, yerin doğru yer olduğundan sen bile
emin değil sin.
yardım edelim diyorum.
elde sunak hariç hiç bir done yok
bir adım daha gidelim
sunak olarak bulduğunuz gösterdiğiniz taş
seyyar olabilecek bir kaya
yani küçük. done olarak o kayayı kullanmak bile bence yanlış

selametle ustam

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Fatih kardesim,
Resimler uygun ve yeterli sayida olmadigi icin ne desek bos. Mirkut ustamin dedigi gibi buraya bir cubuk ustasi gotur. İslem alanin dogru mu degil mi sana soyler. Veya nerede islem yapman gerektigini.
Baska sekilde zor.

Veya cok iyi resimleme yapacan, belki ustalariniz bazi yerleri tespit edebilir.

İlk yazdigim yorumu tekrar oku ve unutma. Yoksa emeklerimiz zayi olur malesef kardesim.

fatih.o4

Aktif Üye
Bütün ustalarım hepinize sonsuz teşekkür ediyorum ragıp ustam haklısın sunak çok güxel ve evet seyyar olacak ölçü de ama üstünde toprak vardı ve biz öyşe çıkardık burayı arayan şahıslar var ustam inan ki üç kişi bu sunağı bulmak için yer yer gexiyorlar ve ben değilsem de ortağım istemiyor atılmasını biz de bu insanlara güvenmiyorux ve bu yüzden atmıyoruz açıkçadı bu ama sunağın kendisinden tutun hepsini size attık sadece işaretleri okumak bile bize kafidir mesela iki parmak nedir çok kişi burda üç yerde sarı kız var dedi ama nerde ha nerde olduğu şüphesi hep içimizde mi evet ama söz vermişliğin sonucu yer söylenmiyor yoksa hafta sonu 100 fotografta atılırdı.

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Bütün ustalarım hepinize sonsuz teşekkür ediyorum @ragıp ustam haklısın sunak çok güxel ve evet seyyar olacak ölçü de ama üstünde toprak vardı ve biz öyşe çıkardık burayı arayan şahıslar var ustam inan ki üç kişi bu sunağı bulmak için yer yer gexiyorlar ve ben değilsem de ortağım istemiyor atılmasını biz de bu insanlara güvenmiyorux ve bu yüzden atmıyoruz açıkçadı bu ama sunağın kendisinden tutun hepsini size attık sadece işaretleri okumak bile bize kafidir mesela iki parmak nedir çok kişi burda üç yerde sarı kız var dedi ama nerde ha nerde olduğu şüphesi hep içimizde mi evet ama söz vermişliğin sonucu yer söylenmiyor yoksa hafta sonu 100 fotografta atılırdı.
Değerli kardeşim bu resimler ile de hoş gör ki ustalar da sana ne devam et ne de bırak diyemez. Çünkü çevre resmi olmadığı için kısıtlı yorumlar gelmektedir. Senin denk geldiğin kaya tavan taşı da olabilir ya da toprak kaymasını engellemek için konulan destek taş da olabilir mezarla alakası olmayan kaya da olabilir. Şimdi sen seç hangisini diyelim. Ne desek seni kandırmış oluruz. Yerinizin gizliliği için resim yüklemek istemiyorsanız şöyle bir şey yapabilirsin mesela; manzara resmi çekme ama içinde işaret de görülecek şekilde dört tarafın sadece 5-10 metresi görülecek şekilde 4 adet resim çek yükle. Bu da olmuyorsa diyecek pek birşey kalmıyor. Rabbim emeklerinizi boşa çıkarmasın inşaEllah. Selametle

deli firat

DOĞACI
Son düzenleme:

deli firat

DOĞACI
Ne oldu şimdi sözde alıntı yaptık ama yazılar birbirine girdi nerdeyse kusura bakma kardeşim

Karabulut

Operatör
Işaret oda içinde mezar var anlamında yanlış okumadıysam yada ikinci bir gizli oda buna benzer bir işaret görmüştüm büýuk bir kaya üzerine yapılmıştı Oymanın ortasında halka var bakınca fark edersin Yakınlarında kayalık yerler var ise araştırmalarını ona göre yapmanı öneririm