Arkadaslar yardımınıza İhtiyacım var!! lütfen bir göz Atın

Barakuda

Aktif Üye
inşallah ustam yüzünüz güler..yeryüzünde her canlının bir nasibi vardır..

antidepresan

Aktif Üye
Çubuğu Al eline üzerinde dolaş ekip sorarsa var var altın var de o gazla 20 dk ya açarlar :) rast gelsin. En hızlı altın tespiti tarifi verdim .
Ustam bu taktiği çok kez denedim ilk zamanlar oluyor sonra birşey çıkmayınca sen birşey bilmiyorsuna enişte diyorlar bizde nefis yapıyoruz tatlı atismalarla eve dönüp çay iciyoz

Turko

Uzman
Ustam bu taktiği çok kez denedim ilk zamanlar oluyor sonra birşey çıkmayınca sen birşey bilmiyorsuna enişte diyorlar bizde nefis yapıyoruz tatlı atismalarla eve dönüp çay iciyoz
Kısmet ustam , %100 teslimiyet , özlü sözler ve alim kelam ları bunlar olacak . Şanlı milletimizin yegane manevi yiyeceği ve başarısının sırrı . Az da olsa gaz vereceksin :)

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Güzel bir mezar odası .Ancak dikkatimi ordaki kare şeklinde olan kapağımsı çıkıntı yeri çekti .Diğer konudaki romantik'in açtığı konudaki mezar odasında böyle bir yer açmışlar .Çok uğraşılsada talan edilsede olur mu olur kontrol edin temizleyin resimleyin .

romAntik

Bilgili Üye
odanın içi ssıvanmamış gibi duruyor..yarıklar ve çatlaklar ortada..yani mezara okadar önem verilmemiş..yatan kişi önemli dellmiş sankim..!!
tabi bu işler belli olmaz... ummadığın taş misali...

Pscyhe

Engellendi
Oncelikle S.a. kardesim..yerin cok guzel masallahi var..bu gibi acilmis yerler ornek teskil etmeli ders niteliginde olmali.her zaman diyoruz acilmis olan mezarlarin mutlaka cevresini kontrol edin devami vardir hic bir zaman tek olmaz diye..acilmis yeri goz onunde bulundurursak iscilige emege bakarsak tespit ettigin yerin bos cikma ihtimali cok dusuk guzel.malzeme cikacagina eminim keske çubukla degerli tespiti yapmayi deneseniz ogrenseniz super olur sizin icin..hatta bir ip ucunvereyim sitemizde bu konuyla alakali ustalarimizin aktardagi bilgiler var okuyup o alanda deneyin hem size tecrube olur hemde yerle alakali tespit yapmis olursunuz..ama ben halen diyorum ki acilmis yeri ornek alirsak bis cikacagini dusunmuyorum..

ozdoganlar

Member
Oncelikle S.a. kardesim..yerin cok guzel masallahi var..bu gibi acilmis yerler ornek teskil etmeli ders niteliginde olmali.her zaman diyoruz acilmis olan mezarlarin mutlaka cevresini kontrol edin devami vardir hic bir zaman tek olmaz diye..acilmis yeri goz onunde bulundurursak iscilige emege bakarsak tespit ettigin yerin bos cikma ihtimali cok dusuk guzel.malzeme cikacagina eminim keske çubukla degerli tespiti yapmayi deneseniz ogrenseniz super olur sizin icin..hatta bir ip ucunvereyim sitemizde bu konuyla alakali ustalarimizin aktardagi bilgiler var okuyup o alanda deneyin hem size tecrube olur hemde yerle alakali tespit yapmis olursunuz..ama ben halen diyorum ki acilmis yeri ornek alirsak bis cikacagini dusunmuyorum..
kardeşim şimdi şunu anlamadım. sence varmı yok.. yazıda anladığım kadarıyla “yerin boş olma ihtimalin çok düşük güzel malzeme çıkacagına eminim demişsin” ama sonundada “açılmış yeri örnek alırsak bişiy çıkacagını düşünmüyorum” demişsin?