Attigim kayanin videosu butun ustalar yorum lutfen

Ismail1660

Yeni Üye
[video=youtube_share;095zeZa5M8c]https://youtu.be/095zeZa5M8c[/video]

Butun ustalarin dikkatine attigim buyuk kayanin videosu

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
kardeş bu kayadan uzak durun unutun patlama çatlama yapmayın. Çok başınız ağrır maneviyatınız bozulurr

Ismail1660

Yeni Üye
Neden uzak duralim aciklama yapmayacakmisn acik konusalim lutfelutfen zaten Ben yapacagimiyapacagimi yapicam

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Ismail1660 bakkardeş burda bir karabüyü lanetleme işi yapılmış sağ altta işaretlediğim yeri büyüt surata bakk. Sol üstteki mavi işaretli yerdeki sembole bakk. Eski dönemde burda bir canlı insan hayvan yaratık büyücü gibi bişey hapsedilmişş akıbetini bilmem.. Yok illada yararım kayayı dersen dini yönden önlemlerini öğren ve all ama lafımıda dikkate al ben senin düşmanın değilim goygoy yapmamEkli dosyayı görüntüle 213836

Ismail1660

Yeni Üye
Peki neden buyu yapilsin buyu yapilmasi icin bi anlami olmali cokmu degerli bisey saklanmis burada

neronero

Aktif Üye
Ismail1660 bakkardeş burda bir karabüyü lanetleme işi yapılmış sağ altta işaretlediğim yeri büyüt surata bakk. Sol üstteki mavi işaretli yerdeki sembole bakk. Eski dönemde burda bir canlı insan hayvan yaratık büyücü gibi bişey hapsedilmişş akıbetini bilmem.. Yok illada yararım kayayı dersen dini yönden önlemlerini öğren ve all ama lafımıda dikkate al ben senin düşmanın değilim goygoy yapmamEkli dosyayı görüntüle 213836
yanlış anlama ama benzetmeden kara büyü nasıl cıkarttın üstad en az 3 tane yüz sayabilirim ki bu gayet normal cünkümkaya baya yıpranmış.dogal aşınmalar olur gayet normal.
sol üstteki büyü işareti ben göremedim hangi işaret büyü işareti

Son düzenleme:

Ismail1660

Yeni Üye
Valla gece gece uykum Kacti acemi_sezgin dostum duyuyormusun beni ugrasalimmi merakimiz gitsin

Acemi_ gezgin

Engellendi
İsmail 1616 bence sorun yok İslam'dan ayrılmayacak şekilde her türlü varım