Attigim kayanin videosu butun ustalar yorum lutfen

Acemi_ gezgin

Engellendi
Acemi_ gezgin video çekimini hiç beğenmedim bu kayanın sağı solu önü arkası ve en önemlisi üstten neden çekim yapmadınız inanın çok merak ediyorum sanki bir şeyler saklar gibi sadece ön yüz ve yan yüzün videosu var ????
Ustam bu yer tesadüf denk gelmişti ve ekipman eksikliği ve zaman kısalığı bunlardan dolayı bu kadarını yapabildik sakladigimiz bir şey yok daha oraya bir çivi dahi cakilmadi çünkü ne olabilir karşımıza ne çıkar bunları azbucuk öğrenmeden işleme baslamadik kısmetse bu hafta sonu gidip detayli keşif yapilacak

yolgezer

Bilgili Üye
Ismail1660 bakkardeş burda bir karabüyü lanetleme işi yapılmış sağ altta işaretlediğim yeri büyüt surata bakk. Sol üstteki mavi işaretli yerdeki sembole bakk. Eski dönemde burda bir canlı insan hayvan yaratık büyücü gibi bişey hapsedilmişş akıbetini bilmem.. Yok illada yararım kayayı dersen dini yönden önlemlerini öğren ve all ama lafımıda dikkate al ben senin düşmanın değilim goygoy yapmamEkli dosyayı görüntüle 213836
Surat cok acayip iyi yakalamissin usta.
Yasadinmi boyle seylsr hic.
Cok sukur hic denk gelmedim.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Neden uzak duralim aciklama yapmayacakmisn acik konusalim lutfelutfen zaten Ben yapacagimiyapacagimi yapicam
Valla gece gece uykum Kacti acemi_sezgin dostum duyuyormusun beni ugrasalimmi merakimiz gitsin
İsmail 1616 bence sorun yok İslam'dan ayrılmayacak şekilde her türlü varım
O zaman kazamiz mubarek olsun dostum
Amin inşallah cümlemize ya malı bulcaz yada laneti
Haci oyle lanet felan aklina oyle seyler getirme hep hayal kur antalyalarda sahilde seda sayanla fotolar cekinmeler sibel can hatta simdi uyurken bile ask sarkilari soyle ruyalarin guzel olsun
Seda sayan falan hacı bunların devri geçti Aleyna tilki olmazmi
Öncelikle yazdıklarımı okudum ve " ti" ye alınacak veya anlaşılacak satırları göremedim konuyu güncel tutmanın amacı şudur bu site de 3 5 7 kişinin üye olduğunu tahmin etmiyorum diğer üyelerin ve ustalarından görüşünü almak için güncel tutuyorum herkesin görüşlerini almak istiyorum @BulursamKader25 ustamsin buyugumsun saygı duyarım lakin dikkatinden kaçan birşey var mesela siz kayadaki veya objedeki resimleri işaretleri görmekte ve yorumlamakta uzman olabilirsiniz diğer ustalar da sizin yorumunuz daki emarelere karşı nasıl hareket etmeyi bilir ve anlatır amacım ve düşüncem bu siz değerli ustalarından ricam şudur tamam bu sitede saygımızı ve mevkiniz bir seviyede ama lütfen diğer ustaların yorumlarına ve konu acanlarinda saygılı yazismalrina saygı duyunuz siz buyuklerimizin dediği birseyler vardı bilgi paylaşmak güzeldir diyorsunuz ama sizden düşük rütbeli bir üye konusunu güncel tutunca tahammül edemiyorsunuz lütfen yazilarinizda birazcık nezaket olsun kırıcı olmayin
Saygılarımla

Bu yazdıklarınız MalBulanındır ustanın yazdıklarını "ti"ye almak değilde nedir..?
Ya ne yazdığınızı bilmiyorsunuz yada ifadede sıkıntılarınız var.

Konuyu güncel tutmakla alakalı yazdıkların tamamen iftira, ne demek tahammül edememek..?
Bana hitaben yazdıklarınla Malbulanındır ustanın yorumundan sonra yazdıklarınızı sesli okuyunuz.
Burada hiçbir kimseyi hafife alacak yorumlar yazdırmam. Bu son olsun.

Edebi bozmayın. Bu site chat sitesi değildir.
Form kurallarını okuyunuz, işleyişi öğreniniz.

Son düzenleme:

yolgezer

Bilgili Üye
Burda yazilan cizilen seylere insanlar kesin dogrudur demiyor zaten arkadaslar. Bakarsin degerlendirirsin. Onlemini alirsin. Biryer cizilir bakarsin gidersin dogru veya degil bizzat gorurusun. Buda sizin yararinza tartisma gonderme yapmaya ne gerek var. Ayni yerlere ayni fotolara 20 kez bakarsin bisey yok 21 de yakalarsin bu cok olur.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Ustam dünyada bukadar Rus kız varken kimse bunların yanından geçip bakmaz
Arkadaşlar,
Bu sitede sadece erkekler yok, birçok bayan kardeşimizde var.

Bu tür yazışmak istiyorsanız; özelden yazışma yapinız, genele yazmayınız.

Son düzenleme:

neronero

Aktif Üye
BulursamKader25
yazınız kalp kırıcı.
baya yorum yazdım ama sildim özele gelirsen söylerim bura uygun degil.

resmini de kaldır bi zahmet
yorumlarınız sizi baglar bu kapıyı baglamaz.
bu tarz yorumlar o resimle kapıya fayda değil zarar saglar

Son düzenleme:

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Öncelikle yaptığım resimli yorum dan dolayı forumun huzuru bozulduysaa herkesten özürdilerim.. Amacım kimseyi korkutmak caydırmak kandırmak değil her insanın hayata bakış açısı farklıdır. Benimkisi bambaşka. Nedeni içimdedirr. Yüce dinimiz ve kitabımızın ışığında mantık ve akıl çerçevesinde herşey olabilir. Anlamak önemlidir.dikkat ettiyseniz başka arkadaşlarda baksın fikir fikirden üstündür dedim. Şimdi bu iki arkadaşa gelelim... Bu cihanda dünyada insanlık tarihinde lanetleme kara büyü vardır. Bu öyle istismarcı insanların dinimizi kullanıp ayet ve sureleri istismar ederek insanları kandırdığı şeylere benzemez. Bu ülkede ve dünyanın heryerinde karşınıza çıkar. Bu sektör biçilmiş kaftandırr sen adamı 3000.yıl sona dürtersen Oda seni dürterr ruhunu çeker alır ömrün boyunca dayanılmaz ıstıraplar yaşarsın Yani senin içinden geçerrr. Bu işin gerçek bir örneğiii.Altın yazıtt aslında şimdiki medyum falcı ve muskacı hocaların yapmaya çalıştıkları işin Atasıdır.. Bu altın yazıtt tablet dünya tarihindeki ilk ve tek gerçek.. lanetleme. büyü. sihir bilgileri içeren eserdir O dönemki tanrılara iblislere itafen yazılmıştır.. Sırbistanda antik roma eyaletinde bir mahsen de bulunuktur.... En başta dediğim gibi yorumumdan dolayı huzur bozduysam özür dilerimEkli dosyayı görüntüle 213878

OsiriS

Moderatör
Moderatör
Acilan her konuya ustalarimizdan tutunda siteye yeni üye olan her arkadasta yorum yazabilir.yazilan her fikir dusunce uygulanabilir kaideyede alinabilir göz ardida edilebilir sonucta bu sote bir forum sitesi.ama verilen bilgilerle yada konuyla alakali baska manada anlamda konusmalar yada kafa bulma durumlari hic hoş degildir.yazilanlari bilgileri aktarilanlari begenmedinizmi uygulamazsiniz olur biter.Baştanda dedigim gibi ustalarimizda olsa yeni üyede olsa fikirlerine dusuncelerine yada kendilerine üstü kapalida olsa laf söylemek söyletirmek uygun degildir tasvipde etmedigim bir konudur.

mavikorku

Moderatör
Moderatör
Şu konuyu ben kapatıyım en iyisi hayvan figürü var demiştiniz alın size hayvan figürü. İnek tosun boğa

ORJİNAL FOTO:

Mehmet_mehmet

Engellendi
Arkadaşlar,
Bu sitede sadece erkekler yok, birçok bayan kardeşimizde var.

Bu tür yazışmak istiyorsanız; özelden yazışma yapinız, genele yazmayınız.
Elbette ustadım herzaman saygım var... Ama ordaki maksadım sadece bura için demedim genel söyledim dar düşünceden çıkmak

Moderatör tarafında düzenlendi: