Bahçeden çıkan lahit

protonika

Yeni Üye
kafkaslı usta şimdi aynısıbizim burda çıktı içinde bir kac bakır sikke küçük altın yaprak vs ama büyük bir oda içinde devamı olma ihtimali nasıldır

R

remuss

Misafir
cezalandırılmiş bir sahis ida böyle gomerler bizzat gördüm adamı katlayip böyle taş sandığa tikmislardi hiç eşyası yoktu kafa tasinda kesiler cokuntuler vardı
sanırım bu mezardaki cezalandırılmiş ve ruhu dolaşmasin diye böyle işlem yapılmış roma dönemi sikke sus eşyası çevresinde çıktımı?

R

remuss

Misafir
Bahsetmiş olduğum bahçenin olduğu yer telefondan attığım için tam olarak nereden çıktığını işaretliyemiyorum fakat şöyle tarif ediyim ( 3.FOTONUN TAM 12 YÖNÜ ) yani bahçenin buradan bakınca tam karşısında 3.5 mt yüksekliğinde bir yamaç vardı oranın kırılması esnasında çıktı küp üst seviyeden çıktı şuanki Zeminle diyim 2.5 mt yükseklikte idi zamanla yanında akan dere barmış hatta şuan resimde görünen yolun tam kırılma noktasından akıyormuş yukarıdan yayla suyu
şurada 18 khz yüzeysel bir dedektörle gezesim geldi ve kazıdigin toprağı nereye artın ise orayı
bos çıkmaz emin ol

poseidon2023

Uzman
kimin ne dediğini okumadım arkadaşlar demişti sanırım

çoçuk lahti yanında kadının veerkeyin lahtide olacak daha fazlada olabilir cıktıgı yeri tam biliyorsan yanda kalıyor bilmiyorsan cubuk ile bulursun