Bahçeden çıktı yardımınıza ihtiyacım var ustalar

tulpje254

Member
Hepsi alçıya benzer bir madde gibi adını bilmiyorum

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Kardeşim adını cismini bilmiyorum hiç bir bilgim de yok diyorsun ama saydıkça da sayıyorsun. Ben pek anlamadım doğrusu. Bu malzemeyi buraya satmaya mı geldin? Cevap hayır ise diğer saydıklarının resimlerini neden yüklemedin?

tulpje254

Member
Yükledim usta yukarıda. Satma falan anlamadım inan. kpss'ye hazırlanıyorum öyle söyleyeyim. Farklı bir şey demek istediniz sanırım ama bu işlerle alakam bile yok

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
tulpje254 hersey tammda hıçbirsey bılmıyorsun ne dıye kazdın bahceyı ozaman.bu soru işareti arkadasım kımse seni yargılayamaz ama dıkkat edersen arkadaslara pek ınandırıcı gelmıyor bazı seyler...acıklık getırırsen iyi olr

tulpje254

Member
Bizim evin bahçesi bu. Geçen hafta bahçedeki domates salatalık onu topluyordu bizim baba. Önce bir yarım metreden ilk fotodaki çıkıyor sonra sırasıyla 2 metreye diğerleri. Merak edip kazıyor. Emekli 65 yaşında adam. Olay bu. Nerelere geldi inanamıyorum. Müteahhite verilecek apartman. Dört tarafı açık bir yeri ve her taraf insan dolu. Sizin bahsettiğiniz şey için bir sebep bile yok. Bunlar çıktı ben dr sormak istedim.

tulpje254

Member
Ayrıca ev ve bahçe diyorum ama bildiğin 4 katlı apartman istanbulda.

kabakburgiba

Operatör
@tulpje254 hersey tammda hıçbirsey bılmıyorsun ne dıye kazdın bahceyı ozaman.bu soru işareti arkadasım kımse seni yargılayamaz ama dıkkat edersen arkadaslara pek ınandırıcı gelmıyor bazı seyler...acıklık getırırsen iyi olr
Mhmt82 işi uyanmış.fazla üzerinde durmayın arkadaşlar.bende safa yatacam artık.nasıl domates toplamaksa.yarım metre ne alaka.ben olsam adam gibi dos doğru yaqzardım.

tulpje254

Member
Usta yemin ederim sandığınız gibi bir şey yok. Ne salağı ne safı. Yapmayın Allahaşkına. Ne bunlar? İlk sayfada atayım mi diye sordum bir de. Vallahi atacaktık yemin ederim. Vallahi billâhi yalan söylemiyorum

tulpje254

Member
Zaten ima ettiğiniz gibi bir şey iae müzeye teslim ederiz. Sadece sordum merak ettim. Düpedüz yalancı demişiniz. Ayıp

tulpje254

Member
Bunlar metal değil ama. Kil gibi. Ayrıca curuf nedir? Müzeye götürmeye gerek var mı?