Bakır cubuk kullananlar yardım lutfen

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Yakın sayılırım ustam ama hızlı trenimiz yok .. tarımla uğraşıyorum ben tarım aletlerinin yedek parçaları için gelip gidiyorum konya ya. Hatta bir hafta oldu olmadı oradaydım .. inşallah bir pazar günü kapını calarım...yardımların ve davetin için çok teşekkür ederim...
Özelden telefonumu yazarım.
Gelmeye karar verdiğin zaman, önceden ararsın inşallah.
1 saat pratik yapmak, 10 saat teorik anlatımdan muhakkak iyidir.

Zaman

Bilgili Üye
Özelden telefonumu yazarım.
Gelmeye karar verdiğin zaman, önceden ararsın inşallah.
1 saat pratik yapmak, 10 saat teorik anlatımdan muhakkak iyidir.
Mesajını aldım ustam inşaallah vakit bulur bulmaz yanındayım ... ALLAH razı olsun

Shekiller

Aktif Üye
Mesajını aldım ustam inşaallah vakit bulur bulmaz yanındayım ... ALLAH razı olsun
Zaman kardesim ilk once belirteyim dogru kapidasin ustadimin masallahi var ikinciside bende acemiyim senin dedigin butun olaylar bende de oldu pratik ve dogru ogrenmek cok onemli bende kafama gore oda buluyordum 3 gun sonra kayboluyordu ustadimin yazisini ve yorumlari komple oku zaten ustadim ustalik yapmaktanda cekinmiyor masallah elini birakma

Shekiller

Aktif Üye
Kurbanim

BulursamKader25 üstadim Simdi iznin olursa ustam sınav zamani bakalim yine mi karavana ?Rabbimin bereketi Gavs mizin dualari nazari seninle olsun inseallah

Feseay

Yeni Üye
Ustalarim pirinç çubuk aldım bende çok nazlı tepki veriyor bu zamanla hizlanirmi yada birşeyler yapmalı mıyım 6 votluk motor akusu ile demedim gene aynı oldu bana tercubelerinizi aktarır saniz sevinirim