Bakır cubuk kullananlar yardım lutfen

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.

Shekiller

Aktif Üye
Kiymetli Kardesim,

1nci Resimdeki Kontrol edilecek Bolum
7 ve 8 nci yerler.

2nci Resimdeki Kontrol edilecek Bolum
4-5 ve 6 no.lu yerler.

Muhakkak teyit ediniz. Zira bu sistemin basarisi %80 dir.

Hayirli Geceler.
Allah cc yar ve yardumcimiz olsun. Amin.

Shekiller
Elhamdulillah dediginiz noktalarda sinyal aldim hatta 2.ci resimin 5.kismina ust uste 2 tas koymustum resimde varlar saolun kurbanim

Shekiller

Aktif Üye
Ustadim daha onceden isaretledigim yerlerin 20 m civarinda yavasca kendi etrafimda dondum isareti alana dogru sag cubuk yon tuttu o yone dondugumde capraz oldu cubuklar sonra oraya dogru yurumeye basladimda acildi tam isaretli alana geldiginde capraz konuma gecti bu her yonden teyit ettim bana ilginc gelen o bolgeden nekadar uzaklasirsam sag cubuk orda takili kalior sol cubuk ise ilk konumda kaliyor

Şirvan

Operatör
Ustadim daha onceden isaretledigim yerlerin 20 m civarinda yavasca kendi etrafimda dondum isareti alana dogru sag cubuk yon tuttu o yone dondugumde capraz oldu cubuklar sonra oraya dogru yurumeye basladimda acildi tam isaretli alana geldiginde capraz konuma gecti bu her yonden teyit ettim bana ilginc gelen o bolgeden nekadar uzaklasirsam sag cubuk orda takili kalior sol cubuk ise ilk konumda kaliyor
Etrafinda dönup çaprazı yakaladınmi o yone doğru düz gidersin çubuklarin açıldığı noktada mutlaka bir meteryal vardır.

Şirvan

Operatör
Bunuda degerlimi degersizmi olduğunuda 1 metre geriye gider yekrardan tutarsın o noktada aldığı şekil sana ne.olduğunu söyler ama bak çubuk neyden yapilma buda önemli