Balik+ayak izi+yol a benzettiğim harita sekli.

ÖMER HATTAB

Editör
Mezar için uygun bir yer
çok kaliteli olmamakla birlikte
sarıyla işaretlediğin yer mezar işaretleri
balık değil ama:)
aslan yılan şahin.

kızılelma1

Moderatör
Moderatör
merhaba
bölge olarak neresi önce tarihini bilelim ki doğru yönlendirelim

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Ekli dosyayı görüntüle 146753 buraları çubuk ile kotrol edin boşluk bulursunuz Ekli dosyayı görüntüle 146754 bu kayada oda için uygun ama işaret göremedim yinede kontrol etmede fayda var.
Ustaların dediklerine katılıyorum. Başka eklenecek sözüm yoktur. Yerinizin şu mağara kısmına bakın derim oradaki işlem sona erdirilmiş mi erdirilmemiş mi... Pek umut vermek istemem zira bu gün umutlu gidip boş döndüm. Senin de o duyguyu yaşamanı istemem. :)

Sevgiler.

Şirvan

Operatör
Sunak olan kayanin önunde boşluk bakin

Smokin

Moderatör
Moderatör
Açıkçası pek söylenecek bir şey yok. Ayrıca burayı birileri kurcalamış. Ben herhangi bir işçilik göremedim. Söylenecek olanları ustalar belirtmiş. Lakin mekan çok güzel
selametle .

Mrkn

Member

Şirvan

Operatör
Mrkn hazine çeşmesi burda zamaninda demek birşeyler bulmuşlar cihaz ve çubuk işinizi kolaylaştırır ustam

Mrkn

Member
Şirvan ustam bölge çok zengin, su anda bu bolgeye ait acabilecegim 3 konu daha var. Bu hazine çeşmesi bolgesi en son. Ve ben bu bolgenin en degerlisinin burasi oldugu kanaatindeyim. Tesadufi degil, harita dedigim cizimde parcalari birkestirdigimde arazide dolasirken buldum. Gercek anlamda tam da olmasi gereken yerde. Ah bir gorseniz, bana o zaman hak vereceksiniz. :) Cizimde balik dedigim seyin aslinda uzerinde bulundugum tas oldugunu varsayarak orayi buldum.

Şirvan

Operatör
Acılan yeri sormüştun su sonradanmı geldi diye göl.demiştiniz anlamadığım su varken nasil açtılar orayı herhalde su daha aşalardaydı sonradan giriş yerini kapattı Mrkn ustam

Mrkn

Member
timur964 , Kullanıcı , Mirkut ustalarimin iscilik gorememesine de hak veriyorum tabi. Ama gozden kacmamali ki burasi göl kiyisi ve kimbilir belki yüzyillardir (taa urartu :) lardan bu yana ) hep dalgalara maruz kalmis ve bu güne ancak bu sekilde gwlmistir.

Şirvan

Operatör
3 tepe olsa kutsal üçleme.diyecem ama 2 tepe var