Balık ve halka işareti

mhmt65

Aktif Üye
Değerli ustalar şimdi ben işarete balık dedim bazı arkadaşlar balık değil diyorlar ben resimleri yüklicem ona artık siz karar verirsiniz. Değerli yorumlarınızı beklicem yer ormanlık alan cevre resimlerini çekemedim bilginize.Ekli dosyayı görüntüle 256528

The Thing

C*
Süper Moderatör
Isaretler kırılmış.

Bulsk

Yeni Üye
Üstad ilk resmin balık olduğu aşikar. Ama 6 ıncı resimi sırtını vererek tam karşısını çekme şansın var mı bana gözü anımsattı..

mhmt65

Aktif Üye
Üstad ilk resmin balık olduğu aşikar. Ama 6 ıncı resimi sırtını vererek tam karşısını çekme şansın var mı bana gözü anımsattı..
Göze benziyo ustam ortasındaki deliği sonradan matkapla delmişler yanlız. Karşı tarafıda hep ormanlık hiç bişi görünmüyor yanlız baktığı tarafta 3 mt ötesinde bu var Ekli dosyayı görüntüle 256535

mhmt65

Aktif Üye

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Kralın mezarını bulmuşsunuz .
Değerli olan asıl mezar çok güzel saklı diğer mezarlar da gizlenmiş .
Bu resimdeki kırmızı işaretlediğim taşları başka açılardan gösteren resimler mevcutmu ? Siz içeri giremişsiniz buldugunuz şekilli taşlar dolgu taşı büyük ihtimalle .
Kimler yaşamış burda bilgi varmı _
Kayalar içlerinde oda bulundurmak için uygun ve arazi şartıda buna elverişli .
Bu açıdan bu işaretlediklerim kapak olabilir siz etrafını eşeliyor olabilirsiniz resimde başka açılardan net görebilsek kesin fikir oluşurdu . Resimde sağdaki kırmızı çarpılı kayanın devamı da olur .

Bu resimdeki işaretli kısımların başka açılardan görüntüleri ve bilgisi gerekli.