Bana yardımcı olacak birisi var mı?

ibrahimhll

Yeni Üye
S.a ben sizin dediğiniz sorunları yaşadım ve hatta daha fazlasını taaki iki ay öncesine kadar şuan kalıntıları var ve halada çekiyorum.rüyamda birebir bana musalllat olan şeyle konuştum.beni öldürmeye kalktılar yada öldürme bahanesiyle korkutmaya kalkıp namaz kıldığım da bir arkadaşım baş ucumda şeklini görmüş neredeyse evden kaçacaktı.RUKYE tedavisi görmenizi tavsiye ederim.youtube de rukye ayetleri birsürü var ilk başta yanınızda birileri olmak şartıyla kulaklığı kulağınıza takıp sırtstü uzanır vaziyette gözlerinizi kapatıp rukye ayetlerini dinlemenizi öneririm.kendinizi sınamak için bu sadece size bişeyler musallat olmuşmu anlamak için.eğerki kendinizde hiç yapmadığınız hal ve hareketler sezdiyseniz yada yanınızda bulanan kişi farkettiyse bunu kulaklığı atın kulağınızdan çünki size musallat olan şey ya size yada çevrenize zarar verme eğiliminde bulunabilir sizin vesilenizle.ben tam olarak kurtuldummu bilmiyorum ama şuan oruç uma da eskiden içimden gelmeyen ibadetlerimide isteyerek rızam ile yapmaya çalışıyorum rahatlıkla.yeniden doğmuş gibi hissediyorsunuz.rukye deneyiniz.

Turko

Uzman
Ticareti olarak memleket hoş durumda değil. Stres sinir kararsızlık tecrubesizlik başarısızlık vücudu yorar kafayı yorar hesap kitap adama uyku huzur vermez. Başka konulara yorma olanları dönem dönem herkez yaşıyor .

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Öncelikle selamın aleyküm
üZerimde bi ağırlık var işlerim sürekli terse gidiyo dinden imandan sürekli uzaklaşıyorum ilim sahibi hocalarımdan yardım bekliyorum Allah rozası için bana fikir verin başımda kötü şeyler mi var
33 defa Subhanallah, 33 defa Elhamdülillah, 34 defa Allahu ekber, desin veya her birini otuz üçer defa söylesin ya da onlardan herhangi birini otuz dört defa söylesin, fark etmez. (sadece yatarken degil başka zamanlarda da çekiyorum ben yorgun hissedince) Hafız İbn-u Teymiyye(rahmetullahi aleyh) Rasulullah(Sallalahu aleyhi ve sellem)’in Hz. Fatıma(Radiyallahu anha)’ya hizmetçi yerine öğrettiği tesbihatlardan şu neticeyi çıkarmıştır; Kim bu tesbihatları devamlı yaparsa, ona meşakkatli işlerden yorgunluk ve bitkinlik gelmez.” Hafız İbnu Hacer(rahmetullahi aleyh..Hafif bir yorgunluk olsa bile ona zarar vermez demiştir.