Baskin var!

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
konu sahabisii yanlis sulardasin....buna benzer bi konuyu ben hukukcuyum kralim piirim aslanim diyen bi arkadas acmisti ona gerekeni yazdiydim...sonunda azmettirme ozendirme tesvik etme gibi kiytirik gerekcelerle sikayetci olan ve buralari okuyup aleyhimizde makale yazan lar var tum sitenin uye konu ve icerigini anlatimini kopyalayapistir yapmislar sosyalmedyada bizi hedef yapiyilar uyandiriim.yontem ve usullerinizi ifsaa acik desifre etmeyin
Ustam kasıtlı bizimi zarflıyorlar diyorsun ?

murat5164

Bilgili Üye
Mal bulanındır ustam peki yakalaninca nasil bi muamele ile karsi karsiya kaliyoruz bu konida bilgin var mi.para cezasi mi aliyoz vs felan nedir

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Mal bulanındır ustam peki yakalaninca nasil bi muamele ile karsi karsiya kaliyoruz bu konida bilgin var mi.para cezasi mi aliyoz vs felan nedir
yakalanmadigin surece yasam boyu hersey.serbesttir...ama erkekler yalan soyleyemedigi icin yakalanir..yakalanma pozisyonuna gore de muamele farkli olur standarti yoktur..

murat5164

Bilgili Üye
Şuda sacma sen kazma kürek ile sadece toprak kaziyosun seni kacak kazi ile suclamasi icin delili olmasi lazim neye istinaden suçluyor

psh

Bilgili Üye
[video=youtube_share;ckvPaM35OyI]https://youtu.be/ckvPaM35OyI[/video]

orcun

Member
Abi, bizi önce hastaneye götürdüler. Sağlık kontrolü sonrasında da jandarma karakoluna ifadeye gittik. Sonrasında saldılar. Para cezası sonra geldi. 350 liraydı yanılmıyorsam. Para cezasının sonra gelmesindeki sebep, çalışma alanı incelenip tahribat raporu hazırlanıyormuş ve bir bedel biçilip o tahribatı yapan kaç kişi ise eşit olarak cezayı bölüştürüyorlarmış. (mahkemeye de olaydan 1 veya 2 ay sonra çağrıldım ve kaleme tekrar ifade verdim o kadar.)

Usulüne göre bir şeyler söylenip ikna edilebileceğini düşünmüyorum abi. İşi yokuşa sürmek ters tepebilir diye düşünüyorum.

@orcun peki sadece ifadeni alip saliyo mu sizi yoksa savciya cikiyomusunuz veya hakkinizda mahkeme aciliyo mu veya para cezasi felan veriliyo mu.yada cendermeler geldiginde karakola goturmeden usulune uygun ne söyleyip ikna edebiliri.örnek: yüzük arama gibi

Toy48

Member
Akıllı ol tedbirini al sit alanında bile dolaş

OsiriS

Moderatör
Moderatör
Kacacak topuklayacak yer var kacmayacak yer var..kac derken kacilacak alanlar iicn soyledim bazi seyleri zate yaptigin is ceza gerektiren bi iş kanunen boyle.adamlar burnunun dibine kadsr geldiyse elbette yapacak bisey yok ışık görmüş davşan gibi kalacan oldugun yere cokup bekleyecen.ama erketeni saglam yere koyduysan onlemni aldiysan adamlar gelirken haberini aldiysan niye kacmayacan yada malzmeni saklamayacan.diger konu sit alanlarinoralsra girdin erketende var kendini saglama aldin diyelim ne olursa olsun kacacan.yada baskina denk geldin birakacan ne malzemen varsa topuk..orda yakalandinmi kanunen kurtulusun yok..yani soran arkadasa her konuyu tek tek anlatip neler olabilecegi hakkinda bilgi vermemiz lazim.ben belli sinirlar icindeysen takmayacan sikinti yok rahat rahat yap bisey olmaz en fazla ifade verirsin bi para cezasi odersin bunu goze alacan ama topukla kac dedigim alan sit alanlari arkana bile bakmayacan

Bir öneridede ben bulunayım eğer teksenix ve kazma kürekle yakalandıysanız ne yapıyon burda ? Ne kazıyon ? Sorularına: 3 gündür rüyamda ölümümün yaklaştığını mezarımı buraya kazmam gerektiğini söylüyorlar 3.cü rüyadan sonra bunun rahmani olduğuna kanaat getirdim Mezarımı kazıyorum diyin. Size aynen böyle :D gülücükler hadi ordan diyecekler, hatta deli olduğunuzu düşünücekler. Eğer savcının karşısına çıkarsanız aynını savcıya anlatın, salın bunu gidsin diyicek savcı yada hakim :) Not: Bizzat yaşanmıştır.
En doğrusu..

yolcu_37

Member
En guzeli meteor tasi ariyorum.sucu da yok nasil olsa....

Ustalar takmayın bu kadar.önce önlem tabi.yıllar önce elinde kazma kürek bizim amca çıkar kazmak niyetiyle.ispitçi denilen meslek o zaman da vardır tabi.amcayı ispitlerler. jandarma arabasını görünce kazma ve küreği saklayıp salakça dolaşır.çevrede.komutan takipte tabi.iyice yaklaşır jandarma. bakar ki bizim amca ki kurtuluş yok.bir ses duyar uzaklardan ve şapkayı ters çevirip abdesti felan boş verip durur namaza yatar kalkar ama göz jandarma arabasında arada elli metre.ne rükü ,ne secde yat kalk selam niyetine göz jandarma arabasında.komutan amcayı bekler ki namazı bitsin.ne namaz biter ne selam.kıl Allah kıl.komutan usanır beklemekten çevirir arabayı çekip gider.akşam amca anlatır ballandırarak komşulara ey komşular abdestsiz namaz kıldım bu gün der daha da kötüsü kıbleye değil batıya dönmüşüm okumuş komutan da anlamadı cahilin tekiymiş der .daha da kötüsü duyduğum ezan değil satıcının anonsuymuş daha da kötüsü der ezana iki saat varmış Allahtan komutan cenabetin biriymiş de ezanla,namazla işi yokmuş,işin iyi tarafı der.komşular sorar merakla o kadar çok namaz kıldım ki rekat sayısını unuttum komutan sağ olsun der.

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Ustalar takmayın bu kadar.önce önlem tabi.yıllar önce elinde kazma kürek bizim amca çıkar kazmak niyetiyle.ispitçi denilen meslek o zaman da vardır tabi.amcayı ispitlerler. jandarma arabasını görünce kazma ve küreği saklayıp salakça dolaşır.çevrede.komutan takipte tabi.iyice yaklaşır jandarma. bakar ki bizim amca ki kurtuluş yok.bir ses duyar uzaklardan ve şapkayı ters çevirip abdesti felan boş verip durur namaza yatar kalkar ama göz jandarma arabasında arada elli metre.ne rükü ,ne secde yat kalk selam niyetine göz jandarma arabasında.komutan amcayı bekler ki namazı bitsin.ne namaz biter ne selam.kıl Allah kıl.komutan usanır beklemekten çevirir arabayı çekip gider.akşam amca anlatır ballandırarak komşulara ey komşular abdestsiz namaz kıldım bu gün der daha da kötüsü kıbleye değil batıya dönmüşüm okumuş komutan da anlamadı cahilin tekiymiş der .daha da kötüsü duyduğum ezan değil satıcının anonsuymuş daha da kötüsü der ezana iki saat varmış Allahtan komutan cenabetin biriymiş de ezanla,namazla işi yokmuş,işin iyi tarafı der.komşular sorar merakla o kadar çok namaz kıldım ki rekat sayısını unuttum komutan sağ olsun der.
:D