Baslik bulamadım fikirlerinizi merak ediyorum

sinan6060

Yeni Üye
Böyle yerlerin meyvesi güzel olur . Ben dalga geçmem gayet ciddiyim dediğiniz gibi herkez dalga geçer bu iş farklı bir boyut nasiplenen azdır neyse onu yazarız önce ciddi anlamda mantıklı düşünün sonra kayda değer bir durum varsa ciddiye alın bu yeriniz hakkında soylentiye bakarak iş yaparsaniz insanına göre değişir ama üzülürsünüz gerçekleri yazmak söylemek en güzeli ne dersen de işin sonunda adam haklıymış dersin 😊
Yani Hocam benim küçüklüğümden beri anlamlandiramadigim bi umut var. Bu dediğimiz yerde kazı yapmayı planladık ama güven ciddi bir mesele. Sanırım şu an en büyük problem bu. Yoksa bizde ümit var. En fazla kazı yapılır çıkmaz ötesi yok. Ama nasıl yapilacak, bu işler nasıl olur işte o konuda hiçbirimiz bi tecrübesi yok. Yanlış şeyler yapmak istemiyoruz. Çubukla bakılmış yere ve miktar bile belirtilmiş. Yazdığım gibi bana miktar verilmesi tuhafıma gitti. Nasıl bilinebilir ki? Acaba bakan usta bizimle dalga mı geçiyor diye düşünüyoruz. :) Biraz karışık yazdım usta kusura bakma ama umarım anlatabilmisimdir

mayhem

Co Admin
Co Admin
Aynen öyle dalga geçiyor . Musa aleyhisselam daha çıkarken iki kişi görüyor diyor ne yapıyorsunuz define arıyoruz diyorlar oda orda da bir şey olmadığını biliyor yola devam ediyor geri dönüşte bakıyor ki sikkeleri sayıyorlar soruyor yaradana bu iş nasıl oldu diye onların nasibi vardı nereyi kazsalar cikicakti diyor şimdi sen hala ordami burdami diyorsun ama bu iş öyle değil madem sorun yok bismillah de bir basla devamında yardımcı oluruz çıkan unsurlara göre sana .

sinan6060

Yeni Üye
Aynen öyle dalga geçiyor . Musa aleyhisselam daha çıkarken iki kişi görüyor diyor ne yapıyorsunuz define arıyoruz diyorlar oda orda da bir şey olmadığını biliyor yola devam ediyor geri dönüşte bakıyor ki sikkeleri sayıyorlar soruyor yaradana bu iş nasıl oldu diye onların nasibi vardı nereyi kazsalar cikicakti diyor şimdi sen hala ordami burdami diyorsun ama bu iş öyle değil madem sorun yok bismillah de bir basla devamında yardımcı oluruz çıkan unsurlara göre sana .
Anlattığınız kısa hikaye için teşekkür ederim :) Çok doğru nasipte varsa her türlü bulur bizi. Bizim köylülerden birinin yolda yürürken ayağına takılmıştı mesela altın küpü :) Vakit ayırdığın için sağol ustam. Ben sonucları burdan bildiririm. Allah gönlüne göre versin ustam. Saygılarımla :)

sinan6060

Yeni Üye
@F571571 Konu bu ustam :) İnşallah burdaki diğer ustaların bahsettiği @Ledun ustam da görür. Onun yorumlarını da merak ediyorum :)

F571571

Bilgili Üye
Sevgili kardeşim değerli ustamız @mayhem çok güzel şekilde ifade etmiş bizimde ona uyup söylediklerini harfiyen yerine getirmemiz lzm senin yapman gereken en önemli konu gidip bahsetmiş olduğunuz yerun resimlerinu hem insan sületi hemde deve figürü demiştiniz yanılmıyorsam güzelce oraların Fotoğraflarını çekesun ve yeni bir konu açarak veyahut açmış olduğunuz formun altına devam ederekten konunuz açığa kavuşmuş olur sen onun bunun dediğine bakma köylü ayrı bir şey der çobukçusu başka bişey vs vss kafan karışır içinden çıkamaz bir duruma düşersin sen resimlemeyi güzelce bütün etrafu şüphelendiğün yerleri at buraya ztn kimseye gerek kalmadan üstadlarımızın yardımıyla çözümlenür
Bir söz vardır anlatmakla görmek bir olmaz diye sende öyle yap kardeş, kolay gelsin rezak olan allahtır sen çabanı göster gerisini ona bırak.

sinan6060

Yeni Üye
Sevgili kardeşim değerli ustamız @mayhem çok güzel şekilde ifade etmiş bizimde ona uyup söylediklerini harfiyen yerine getirmemiz lzm senin yapman gereken en önemli konu gidip bahsetmiş olduğunuz yerun resimlerinu hem insan sületi hemde deve figürü demiştiniz yanılmıyorsam güzelce oraların Fotoğraflarını çekesun ve yeni bir konu açarak veyahut açmış olduğunuz formun altına devam ederekten konunuz açığa kavuşmuş olur sen onun bunun dediğine bakma köylü ayrı bir şey der çobukçusu başka bişey vs vss kafan karışır içinden çıkamaz bir duruma düşersin sen resimlemeyi güzelce bütün etrafu şüphelendiğün yerleri at buraya ztn kimseye gerek kalmadan üstadlarımızın yardımıyla çözümlenür
Bir söz vardır anlatmakla görmek bir olmaz diye sende öyle yap kardeş, kolay gelsin rezak olan allahtır sen çabanı göster gerisini ona bırak.
Ellerine yüreğine sağlık ustam. Dediginiz gibi yapacağım. Allah gönlüne göre versin çok teşekkür ederim :)

F571571

Bilgili Üye
Ne demek kardeşim allah hepimizin gönlüne göre versin inşallah hepimize kardeşiz bir aileyiz burada