" BaY Ufaklık "

odin

Editör
alfred hitchcock gibi film cekmissin :LOL:

filmlerde kopek baligi yaklasirken gerilim muzigi korlar onuda eklesen tamam olacakmis :unsure:

sandalci14

Operatör
izollu kardesim sen niye kizdin anlayamadim.ne bilgi istedin.varsa yerin at resimleri herkes elinden geleni yapiyor bu sitede.benim 300.000 tl makinam var desek benim niye yok mu diyecegiz.mantigin yanlis. al bir cift aluminyum cubuk aha sana bilgi.hemde altin capinda.

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
alfred hitchcock gibi film cekmissin :LOL:

filmlerde kopek baligi yaklasirken gerilim muzigi korlar onuda eklesen tamam olacakmis :unsure:
Ya sorma arkadaşım bu arka fon müzik işleride ayrı bir sorun yapıp koyuyorum telif hakkı diye bişiler beliriyor haydee kaldır olmadı bir daha bu yüzden ne olur olmaz diye fazla tutmuyorum videoları çoğu arkadaşım bilir bunu :)

izollu

Yeni Üye
izollu kardesim sen niye kizdin anlayamadim.ne bilgi istedin.varsa yerin at resimleri herkes elinden geleni yapiyor bu sitede.benim 300.000 tl makinam var desek benim niye yok mu diyecegiz.mantigin yanlis. al bir cift aluminyum cubuk aha sana bilgi.hemde altin capinda.
@sandalci14 abi define paylaşımı sitesinde konular çay çorba muhabbeti ile geciyor. Alüminyum cubuktan fazlasını biliyorum abi Teşekkür ederim sana yinede. Define çıkmasın kimse çıkarmasını diye bir uğraş veriliyor sanki. Boş muhabbetler doyurdu insanları.

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
@sandalci14 abi define paylaşımı sitesinde konular çay çorba muhabbeti ile geciyor. Alüminyum cubuktan fazlasını biliyorum abi Teşekkür ederim sana yinede. Define çıkmasın kimse çıkarmasını diye bir uğraş veriliyor sanki. Boş muhabbetler doyurdu insanları.
Sn. izollu.
Sıfırdan başlamış biri olarak neredeyse tüm bilgi ve birikimimi bu siteden sağladım. Her konuya "yeteri" kadar vakifim. (Çubuk)
Sahada karşılıklarını öyle yada böyle alabiliyorum.

Bu gelişimimi tamamen bu siteye ve çok değerli ustaların "yazıp çizdiklerine" borçluyum.
Lütfen kendinizi de sorgulayınız.
Rast gelsin..

Mushap

Editör
Sn. izollu.
Sıfırdan başlamış biri olarak neredeyse tüm bilgi ve birikimimi bu siteden sağladım. Her konuya "yeteri" kadar vakifim. (Çubuk)
Sahada karşılıklarını öyle yada böyle alabiliyorum.

Bu gelişimimi tamamen bu siteye ve çok değerli ustaların "yazıp çizdiklerine" borçluyum.
Lütfen kendinizi de sorgulayınız.
Rast gelsin..
% 100 katılıyorum bu vesile ile de değerli ustalarıma tekrar teşekkür ediyorum.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Lütfen Sayın site yönetimi son sözüm. Üyeliğimi hukuki hakkım olarak banlamanizi rica ediyorum
@BulursamKader25 abi
Kardasim hakkini helal et.
Ben.meseleyi anlayamadim.
Neden banlanmani istiyorsun?
İstersen ozelden yaz.
Meseleyi anlayayim
Gerisi bir sekilde cozulur insallah

sandalci14

Operatör
severek takip ediyoruz,akıl akıldan üstündür derler,yeni yeni bilgiler ediniyoruz.kişilerle değil fikirlerle tartışılır.burada herkes kendi fikrini belirtebilir tabi saygı çerçevesinde.bazı konulara katılmayabilinir, buda normaldir. ''boş muhabbetler'' lafı buraya uymaz. burada serbest kürsü,sohbet bölümü,avcılık hikayeleri değişik bir aktivasyon olarak eğlencelidir. buralara isteyen girer istemeyen girmez.bazı ustaların özel konularına isteyen katılır isteyen katılmaz.ancak resim atıp adabınca yardım isteyen hiçbir üyenin konusunada ''boş muhabbet'' yapıldığı görülmemiştir. ben neredeyse tüm siteeri ziyaret ederim öyle boş muhabbetler oluyorki aklın durur. ''define çıkmasın''diye uğraş veren yok.normalde kaçak kazı suçtur,kimsenin hapislerde nezaretlerde yıllar süren mahkeme dosyalarında mahkeme salonlarında sürünmesini istemeyiz. her işin raconu vardır.burada yardımdan başka bir olgu yoktur. aşağıda bikaç ''boş muhabbet '' resmi paylaşıyorum. sadece bi sitede 1 paylaşımın bir bölümü..daha yüzlerce çıkarırım ama oda zaman kaybı olur gerek yok.Ekli dosyayı görüntüle 260009

izollu

Yeni Üye
Kardasim hakkini helal et.
Ben.meseleyi anlayamadim.
Neden banlanmani istiyorsun?
İstersen ozelden yaz.
Meseleyi anlayayim
Gerisi bir sekilde cozulur insallah
@BulursamKader25 abi lütfen özelden yazacak birşey yok. Rica ediyorum banlayin beni hukuksal hakkım değilmi bağlanma isteğim. Uzatmanın bir anlamı yok abi.

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
Haklısın kardeşim .Reklam kokan hareketler bunlar bencede
Bireysel başarının bir görsel takdimidir...

Yıllarca yabancıların daha zeki ve akıllı olduğu savunuldu bu ülkede...

Belçika malı mı oo süperrr
Alman malı mı oo harikaa
Rus malımı tam nokta atar ..

Evet atar ama başka yerinden atar...

Kendi evlatlarımızın üretir olduğu ürünler malesef ne takdir görmüştür nede saygı..

Utanmadan reklam diyorsun !
Kaynak ustanın reklama ihtiyacı olmadığını anlayamamışsınız...
eh oda sizin zayıf anlayışınızdır.

Büyük punta attım.

Türkiye bir ilk...

Gururla...!

Son düzenleme: