Baykuş işareti

Dramos

Yeni Üye
Selamün aleyküm dün gittiğim yerde dikkatimi çekti üstadlar bilgi alabilir miyim şimdiden teşekkür ediyorum.

Dramos

Yeni Üye
Hemen atıyorum üstad

Son düzenleme:
Hemen atıyorum üstad
Değerli kardeşim fotoğraflama nasıl olur burayı bir tıklayıp örnek resimler var buna benzer olacak en son attığın resimlerde dallardan pek bir şey anlaşılmıyor.. Kaya şüpheli duruyor umarım sana güzel bir çalışma kısmet çıkar lakin buna değmesi için %70 lik kısmını senin tamamlaman gerek buda detaylı fotoğraf.. Ok
sakin ol işaretin bir yere kaçmaz...
burayı detaylı incele bu linki tıklarmısın ne yazıyor Fotoğraflama nasil olmali..!!! - çözüm için en önemli konu: | Define Sohbeti - Define İşaretleri Çözümü

Dramos

Yeni Üye
Demirdağınkurdu ustam nasıl bir yol izlemeleyim mezar baykuşun altında mı tılsım olur mu bilgilendirme yapabilir misin

Baykuş dediğin yerin arkasına geç ne görüyorsan oraları yakın uzak çevre resmi ekle... Yani o kaya dediğinin sağını solunu ön arka ve çevre resimleri eklersen arkadaşlardan tam destek alırsın

Demirdağınkurdu ustam nasıl bir yol izlemeleyim mezar baykuşun altında mı tılsım olur mu bilgilendirme yapabilir misin
Şimdilik arazide misin...
Birinci yapacağın resimleri çoğalt
İki mezar var olduğunu nereden kanıtladın çubukla mı tespit ettin?
Sana ilk işini söylüyorum resimleme..
Bu şekilde kimse sana diyemez bir mezar şurada
Altınlar burada...
Rezimleme
Ve çubuk veya şakül deneyimin varmı yazarmısın

Tılsımıda unut her mezarda tılsım olacak diye birşey yok... Olaya teknik yaklaş... Varsın olsun.... Onlar görevini yapar sende görevini yap... Rızkını Allah. C. C iste varmı bundan daha güzeli ve kuvetlisi

Kardeş 4 resim yükledin dördüde aynı açıdan farklı açılar yoksa bekle sabah olsun sakin kafayla farklı açılardan yükle

Dramos

Yeni Üye
Üstadım ben olayın sadece teoriğindeyim arkadaşlarla dere yatağına gittik onlar dere yatağında gezerlerken ben siz gezin bende yukarıya çıkacağım dedim eski bir patika yolu dikkatimi çekti yolu takip ederken bu baykuş kaya dikkatimi çekti çubuk şakül vesaire tespit yapmadım yalnız kayanın yan tarafları göçük göçük ufak ufak delikler gördüm