Baykuş işareti

sepetkaya

Editör
Dramos bilader hoşgeldiniz sitemize, öncelikle bu baykuş dediğin görsel tam arazi olarak nerede tepedemi yamaçtamı bayır aşağı damı, baykuştan ziyade kartalıda andırıyor. Üstadın dediği gibi karşı tarafı görüyorsa tepeyi, fotola inşallah... Sitemizde de mevcut baykuş nedir ne değildir alırsın bı bilgi ama burada sadece bilgi yetmiyor tecrübeli olan ustaların yorumları teorikte çok işine yarıyacak bu yüzden fotola açıklamanı yap . Baykuş tılsım olur kadın mezarı olur iki geçişli oda olur biri mezarı biri şahsi ziyneti olur olurda olur bu durum yerine çağına araziye göre değişir bilader, rast gele inşallah.

Dramos

Yeni Üye
4 adet çektim üstadım yarın hava yağmaz ise gidecem Allah izin verirse inşallah

Üstadım ben olayın sadece teoriğindeyim arkadaşlarla dere yatağına gittik onlar dere yatağında gezerlerken ben siz gezin bende yukarıya çıkacağım dedim eski bir patika yolu dikkatimi çekti yolu takip ederken bu baykuş kaya dikkatimi çekti çubuk şakül vesaire tespit yapmadım yalnız kayanın yan tarafları göçük göçük ufak ufak delikler gördüm
Çok güzel bu bahsettiğin şüphelendiğin ne varsa resimle anlattıkların sa çubukta dedektör de iş görür

Dramos

Yeni Üye
Öncelikle bilgilendirmeleriniz için teşekkür ediyorum üstadım burası dere yatağını. Yaklaşık 20-25 mt yukarısında kalıyor bu kayanın sol tarafında göçük oluşmuş toprak yağmurdan dolayı kaymış bi boşluk var

Öncelikle bilgilendirmeleriniz için teşekkür ediyorum üstadım burası dere yatağını. Yaklaşık 20-25 mt yukarısında kalıyor bu kayanın sol tarafında göçük oluşmuş toprak yağmurdan dolayı kaymış bi boşluk var
Rica ederiz şimdilik başka sefere gittiğinde dediğim gibi baykuş dediğin kaya nereye bakıyorsa... Kayalık dağ tepe vadi VS resimle

Dramos

Yeni Üye
Tam çektiğim yerin yanı bu foto üstad

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Dramos...

Sevgili kardeşim şimdi tam anlamı ile olmasad bile senin bu işaretin baykuşa benziyor.
şimdi bu boşluk görünen işaretlediğim yerler baykuşun güneyine kalıyor baykuşun güneyine bak mezar güneyine kalır . Derden bu tarafı iyi incele merdiven gibi bir yer varmı. Bu baykuşun olduğu yerde kapatılmış bir yer olabilir zamanla açılmaya başlamış olabilir. Zaten alçak bir yerde olsa idi önemsemezdim baykuş yüceliği ve bilgeliği simgelediği için yüksek yerler seçilir. Baykuş mezar bekçisidir mezarı veya mezarları oradadır önce güney yönüne bak. Baykuşun bir kaç yerde malzemesi olabilir . İyi araştır
Ekli dosyayı görüntüle 227980

Dramos

Yeni Üye
Eyvallah Bilgi paylaşmanız beni duygulandırdı üstadım Allah sizden razı olsun

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Eyvallah Bilgi paylaşmanız beni duygulandırdı üstadım Allah sizden razı olsun
Sevgili kardeşim Yüce Allahütala cümlemizden razı olsun. Şayet bir şeyler ustalarımızdan öğrenmiş isek bunları paylaşacağızki herkes yararlansın . Bilgi paylaşınca güzeldir . Benim hiç öyle bir şey saklamak gibi takıntım yoktur. İnşallah bir faydam olur

Dramos

Yeni Üye
Emin olun herkes bu şekilde iyi niyetli olmuyor

OsiriS

Moderatör
Moderatör
Baykus isareti genelde son nokta olabilir genelde 2 adet mezar vardir birbirine gecisli sekilde..mezar genelde isaretin altinda giris seklindedir..bu sekilde bi kontrol edin birde baykusun baktigi alan 100 yada 200 mt lik alan kontrol edilmeli baykus isareti malzeme yogunlugu olan bir mezar yada oda demektir..siz bunlari goz onunde bulundurarsk kontrol edin iyi bi cuhukcu bile size nokta atisi yaptirabilir..birde eklediginiz dere cok guzel oradanda mutlaka kontrol yapip detayli resimler ekleyin konunuza