ben kimimmm

poseidon2023

Uzman
enn sevmedigim şeydir yapmacık olmak işim olacak miş acık suyun gideyim herkeze mavi boncuk dagıtayım yok uymuyor neysek oyuz baktık sevdikmi severiz sevmediyk bida sevmeyiz içimizden geleni bildigimizi paylaşırız acıkta olsa fayda sı olsa arkadaşlara mutlu olurum toprak altında duran mazemeden kimseye faydası yok cıksın faydası olsun agaa üzerime düşeni her türlü yaparım Blackjest

Tastan

Editör
Hepsini okuyan var mi?
Tabiki okumak zihni geliştirir kelime hafızasını genişletir zamana ihtiyac duyan tecrubeleri özetle verir tanımayı tanıtmayı aşılar okumak hayatın ön saha arastırması gıbıdır okudukca yol alır okudukca hedefe birazdaha yaklasırsın SAYGILAR...

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
poseidon2023 usta okudum... Okudumda eksik olmuş yazı. Keşke şunuda yazaydın. Burda.bir fikir bir tez. Bir keşif. İcat. Konusu. Açıldığında. Konu sahibi. Kim. olursa. Olsun.. İddiasını ispatla mükelleftir. Ki. İnandırıcı. Olsun. Eski. Konularda. Hep Bi. Aksiyon. Hep Bi. İddaa. Ama. Sonuç. Fıss. Olmuş.. Kimi. Barnabas. İncili. Bulmuş. Kimi. İhbarda. Seksen bin. Almış. Kimi. Uzaydan. Onkasa. Altın. Kaldırmış.. . Yaw. Allahını. Dinini. Seversen... Burda kimse. Ergen. Bebe. Değil. Biz beştane define sitesine üye olup ıkısınden ban yeyip bura. Gelmedik. Herkes bulsun bişey kalkınsın isterim... Bunları da yazaydın iyiydi. Saygılar selamlar.

poseidon2023

Uzman
okumayı sevmiyorum aga acıkca okumayanada bir şey diyemeyiz kendimide gezerek calışearak tecrübe edindim Tastan

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
poseidon2023 Herkese fikir verip bilgi paylaştığın için teşekkür ederim. Tecrübe ve şahsına saygı duyuyorum. Bol nasipler. Kalkınki kalkkındırasın inşallah ustamm

Son düzenleme:

Tastan

Editör
okumayı sevmiyorum aga acıkca okumayanada bir şey diyemeyiz kendimide gezerek calışearak tecrübe edindim Tastan

poseidon2023 ustam okumak mecazidir sadece okulla olmaz keşifle geziyle gozle tatla dokunmakla vs.tum yasanmışlıklarda bir nevi okumaktır siz okumadım diyorsunuz dusunuyorumda birde okusaydınız ne olurdu acaba....!!!