benden buraya kadar....bırakıyorum...

romAntik

Bilgili Üye
3,5-4 sene süren definecilik maceramı noktalıyorum...PES...yok üstat kovaladıkça kaçıyor...bir hülya imiş....rahmetli nenemin rüyada altın dolu küpe "bunlar senindir" demesi ile başladı herşey...çubuk, şakül,dedektör , yeraltı görüntüleme ve daha birçok ekipman edindim...nihayet uydu iler yer tespitine terfi ettim...GPR kiraladım...multispectral kameramı desem...enson remote sensing (uzaktan algılama) işine giriştim 60000 euroluk program edindim...cinler iblisler...sonuç SIFIR...bu işin yüzde doksanı efsane...yüzde doksan dokuzu KISMET...

artık kovalamayacam..yaşadığım maceralar edindiğim tecrübeler bir köşede öylece kalsın...

BEN BIRAKTIM...

kalanların bahtı açık olsun...

vesselam....

Son düzenleme:

Cann

Editör
Eger birakiyorsan bunu sessiz bir sekilde birakabilirsin burada gazeteye ilan verir gibi insanlarin umudunu kirarak ilan etmeye hakkin yok burda onlarca insan emek veriyor caba harciyor arastirma yapiyor masraf yapiyor buna saygi duyman gerek kismet de pesine dusmen lazim yoksa o sana gelmez okuz bokuz la bu isler olmuyor.....

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Turko Ustam canın sağolsun bende doğu garajına temizlik işçisi girerim alttanalttan orayı tırtıklarım... Çorbamı kaynatırım naapiim

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
romAntik kardeş şakamaka gırgır bir yanda heralde sen yanlış zamanda yanlış mekanlarda yanlış insanlarla takıldın. Kusura bakma bu yazdıklarının üzerine dişe dokunur bişey bulamamak imkansız.... Yolun bahtın açık olsun kardeşim

Turko

Uzman
Eger birakiyorsan bunu sessiz bir sekilde birakabilirsin burada gazeteye ilan verir gibi insanlarin umudunu kirarak ilan etmeye hakkin yok burda onlarca insan emek veriyor caba harciyor arastirma yapiyor masraf yapiyor buna saygi duyman gerek kismet de pesine dusmen lazim yoksa o sana gelmez okuz bokuz la bu isler olmuyor.....
Üyelere saygı ve sevgi çerçevesinde mesajlar yazıyoruz. Öz eleştiri yapmış üyemiz başarısız olduğunu ve daha fazla devam etmeyeceğini yazmış , mesajında dediğiniz gibi umut kırıcı bir ima hissetmedim ben. Herkesin çapı kısmeti kadar dır. Konu sahibi üyemize saygı gösterelim lütfen.

epy

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Uç veya dört sene gibi bir zamanda gelen bu deneyimleri acaba kaç kişi yaşamıştır .bence bu birikimi heba etmeyin.

Mežarcı2

Yeni Üye
Bence bu iş hastalık usta ama ben bu hastalığı seviyorum ben bırakmak istesemde mezarlarım beni bırakmaz amaç mal mülk tabiki ama gerçekten bu başka birşey