Bi acayip iş

arahnikaya

Bilgili Üye
Şimdi bu tünel nasıl olur bu üçgeni kaldırmamız gerek bi 500 kilo vardır en az sonra dümdüz altınamı gircez yoksa hemen altını derinlik mi incez neler çıkıcak karşımıza tünelden odaya hiç girmedim bu zamana kadar bozoklu poseidon2023 Turko mayhem

arahnikaya

Bilgili Üye
Son düzenleme:

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
arahnikaya kardeşim bu bayana ...bu kayanın altında altın varmı.. 2 ci soru altın olarak gorebiliyomu .....bu soru ve cevap benim için önemli..cunki bu noktayı ben tamamlayamadim ..bende 1 standarda oturtmak lazım... bunu 1 sor ogren ..donus yaparsan memnun olurum ..

mayhem

Co Admin
Co Admin
Kaldır dedilerse direk tünel. 3 gen demişler kapak maniyetinde ben öyle anladım. kriko işini görür içerde lazım olabilir tüneli bul devam ederiz . bu üçkenle oynarken alt tarftaki boşlukta durmayın . Kim ne gördü bilmiyorum ne yapacağını yazdım sadece .

arahnikaya

Bilgili Üye
Ya şimdi ilk önce giriş dedi telefonla arayınca çok müsait değildi üçgenin altında 2 mt de dedi birde üçgenin arkasındaki dibinde taşlar olan ağacın kenarında var dedi ama 2 mt de odanın içindekinimi görüyor yoksa taşın altında tüp şeklindekini tam soramadım süreklide yazmak istemiyorum 7 yerde var civarında malzeme dedi uçmuş

mayhem

Co Admin
Co Admin
eyvah eyvah bu filmin sonunu ben biliyorum :200:

Brkmd

Member
Herkese lazım bu yengeden özellikle bana

arahnikaya

Bilgili Üye
mayhem bende biliyor gibiyimde bana tünel giriş için mantıklı geldi diğer türlüsünü bilmem zaten üçgenin üstünde oda tespit etmiştim girişi bulamamıştım bakalım abi artık

mayhem

Co Admin
Co Admin
@mayhem bende biliyor gibiyimde bana tünel giriş için mantıklı geldi diğer türlüsünü bilmem zaten üçgenin üstünde oda tespit etmiştim girişi bulamamıştım bakalım abi artık
hayırlısı olsun 2-2 4 eder oda birşey değil aklından çıkmış olur bakı ver ne kaybedersinki .

arahnikaya

Bilgili Üye
mayhem aynen abi mal var dese uğraşıcaz cinconlar kaçırmış dicek vs vs çok gördük bakalım bi kriko sallayalım da :D

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
mayhem aynen abi mal var dese uğraşıcaz cinconlar kaçırmış dicek vs vs çok gördük bakalım bi kriko sallayalım da :D
Işte bu kısım da araştırmalarımin içind e..o sorduğum sorunun cevabı benim için önemli.... daha çözemedim o kısmı..sorup öğrenmeye çalıştıklarım da da cevap alamıyorum...baska 1 mod a geçiyolar. Sorup öğrene bilirsen veya ne cevap verecek benim için önemli

arahnikaya

Bilgili Üye
Abi altın olarak söylüyorlar galiba tam yer ve metre tutmuyor onlara göre farklıymış ama arazideyken net beni görüyordu o bana tarif etti sağa git vs diye iki yer fotosu attım hangisi giriş hangisi mal tam bilmiyorum şuan mavi taşın altında mal mı dedi girişmi bilmiyorum ama arkanda ağaç var dibinde taşlar var onun oradada var malzeme dedi ve bi ağacın dibinde büyükçe taşlar sıralıydı ilginç işler uçmuş sen bi enerji aldınmı üçgen kayadan ?