Bi acayip iş

şahin067

Yeni Üye
Aga birak hocalari ben oyle cok hoca gordum calistigim yere goturdum mal burda yarim saat icinde alcaz diyen hocalarida bisey cikmayinca ALLAH ALLAH diyorlar ALLAH ALLAH DA KULLARI ZINAAAA

Turko

Uzman
Şimdi bu tünel nasıl olur bu üçgeni kaldırmamız gerek bi 500 kilo vardır en az sonra dümdüz altınamı gircez yoksa hemen altını derinlik mi incez neler çıkıcak karşımıza tünelden odaya hiç girmedim bu zamana kadar @bozoklu @poseidon2023 @Turko @mayhem
Sen benim yazdıklarımı okumuyorsun usta. Dereye in üçgeni sırtına al dereye yürü inince dereye bilmem nereye işte türküdeki gibi dön yüzünü çek fotoğrafını girişi bulalım.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Kardasim,
Yengeye tesekkur et, o kendi islerine bakadursun.
Buraya tunelle girilir.
Magdem odayi buldun, oda disindan dolasip tunelide bul.
Tunel dereye yani oda seviyesinden asagida olan yere gider. Tunelin odaya baglandigi yerden boslugu takip ederek bitimine kadar git. Bitime geldiginde buyuk bir kaya olur. Bu kayanin yuzeyinin bir kismi gozukur topragin hizasinda. Kayanin dibinden tunel kapisina kadar in. 2-4 metre derinliktedir. Kaya ile kapatma degilse kapisi vardir. Kapisi varsa 3 -5 basamak merdiveni vardir. İyi bir aydinlatma yap. Girisi gorelim, sonrasinda bekle, yorumlari al. Sorunlu bir tunel olabilir.
Sorunlu bir tunelse giristen 2-3 metre sonra duvarlarinda isaretleri kazilidir. O isaretler senin can guvenligindir.

ASKER.

Aktif Üye
Böyle bir yengede bizde var kendisi başka ilde bizim ile hiç gelmediği halde bizim köydeki komşumuzun arsasındaki eski su kuyusunu arsadaki yıkık bir odalı evin sadece bir sıra duvarının olduğuna kadar anneme tarif etmiş orada eskiden klişe varmış orada çok değerli eşyalar var demiş
O arsayıda almayı düşünüyordum alınca inşallah bende buradan sizlerle paylaşacam arsanın düze yakın kayalık zeminide çok kayada yuvarlak oymada mevcut

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Uzakgörüde genelde yer,olay, kişiler doğru; değerli tespiti yanlış çıkar. Bunu gözönüne alın

Gemo

Member
Bin kilometre öteden toprak üstündeki herşeyi detsylı anlatırlar ama toprak altı gayp tır. Benim gördüğüm hocaların tümü garibandır, malın yerini bilselerdi hepsi merso ile gezerdi.

ragıp

Uzman
@arahnikaya
o ablayı siteye davet etseydin
:200:
siteye üye olsun.
meşhur olurdu
sitenin öyle bir ablaya ihtiyacı var sanki

arahnikaya

Bilgili Üye
ragıp kendi evlatlarının yanında bile konuşmuyor bu mevzuları abi gelmez

Bereli

Aktif Üye
Ustam bu yenge bunları nerden biliyor BulursamKader25 ustamın dediği gibi cinconlarmi soyluyor ona ?