Bilgeleri içeri alalım...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şirvan

Operatör
Zimhir bizi teste mi tutuyorsun bildiğini yaz bizde bilelim şifa dua tılsım nasıl yapılacağı yazıyor bana göre

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
kitabel bulhan olduğu doğru. Zimhir arkadasımız kitabın sırlarını çözdüğünü söylüyor, doğrusu bende merak ettim. lakin eski yazı okumak, arapça farsça bilmek bu tür kitapları çözmek için için yeterli değildir. paleoğrafi, ebced, astroloji, kriptoloji ve derin tarih bilgisi gerektirir. bu kadar kültürlü ise bu arkadasımız bilgisinden istifade etmek lazım. merakla bekliyorum.

Zimhir

Yeni Üye
Kitabın adı : Kitab al-Bulhan or Book of Wonders (late 14thC.) | The Public Domain Review <<< Temel olarak budur . buna tamam diyoruz.. Kitabın içinde Bulunan özetleri yazalım. astrolojik, astronomik ve jeomanyetik
Şimdi bu kitapta Astronomiden tutunda çoğu şeye varan bilgiler mevcut bunu zaten resimlere bakarak anlamışsınızdır Peki Aralarda olan bazı bölümleri neden okuma gereği duymadınız ?

madem kitapda Cin türlerinden bahsedilmemiş hatta bazı forumdaki arkadaşların yazmasına göre astronomi gibi şeyler yazılmış alttaki link e de bir göz atalım.. ve ordabulunan resimlerede bi bakalım hatta resimlerin altında olan yazılara dikkat ederseniz AL-BULHAN tarafından yüklenmiştir he yetmediği gibi kitabın asıl sırrı yarısı bile
astrolojik, astronomik ve jeomanyetik olmaz iken kitap birebir cinlerin insan ve hayvan bedeninde neler yapabileceğinden ve nasıl yönlendirileceğinden bahsediyor araştırmaya devam..

https://tr.wikipedia.org/wiki/Cin_Suresi

Ekli dosyayı görüntüle 155952
üstteki resimdeki isimler (ŞARMAN) (UBEYDEN) başı ters bir şekilde mağarada asılı bir şekilde ölümü bekliyorlar sağdaki kral ve kraliçenin emriyle peki hikayesi nedir.

Büyü < Astronomi ile bilgiler elbette var kitapda mevsimlerde var hayvanlarda var ama bu kitabın asıl amacını kavramak yerine Konuyu kapatmak bence mantık dışıdır yine de @S:W:A:T a teşekkür ediyorum konuyu açtıgından dolayı Kitabın çoğu yerinde aynen şu yazı mevcuttur cinnia ları insan bedenine sokarak onları istenilen şekilde yönlendirmek ile ilgili yazılar konunun başında da yazdığım gibi araştırın araştırın araştırın bu kitabı tamamen çözen kişi veya kişiler ha nirvayana çıkmış ha kendini aşmış demektir

alta yazan Bölümde Şarman adlı kişinin ilk sözleri

Emreylemeden veren bir yoldan gelen hayvanların üzerine attınız koca nacağı bilmesinizki ardıçın arasından geçen bu yolların yeri oba kaviyyeti arkasını dayamış daşın böğrüne beklerken kayanın içinde eniği cıkmış gidek burdan ardıçı görmeden gelen güneşten assan gelir dağ böğründen almış ardına kızılyaprağı biz gidelim ine kimse belirmeden yahut yakarlar bunlar ardı kesilmeden<

Devamı gelecek..

dipnot: gönül isterdiki ortaya binlerce ton altın koyulsun herkez alsın rahatlasın ama bilgi ve ilim emin olun o tonlarca altından daha değerlidir. burda bizim araştırmacı olarak birşeylere vakıf olmamız gerekir kestirmeden kolaya bedavaya kaçmaya gerek yoktur. bu konu belki sonradan yine kapanabilir veya başka tartışmalar da çıkabilir sonucunda tartışmaya açık bir konu kısa ve öz olarak Çözen kazanır hemde şu bilgiyi elıne alanın defineyle zaten işi olmaz..

Son düzenleme:

LabarNa

Bilgili Üye
Kitabın adı : Kitab al-Bulhan or Book of Wonders (late 14thC.) | The Public Domain Review <<< Temel olarak budur . buna tamam diyoruz.. Kitabın içinde Bulunan özetleri yazalım. astrolojik, astronomik ve jeomanyetik
Şimdi bu kitapta Astronomiden tutunda çoğu şeye varan bilgiler mevcut bunu zaten resimlere bakarak anlamışsınızdır Peki Aralarda olan bazı bölümleri neden okuma gereği duymadınız ?

madem kitapda Cin türlerinden bahsedilmemiş hatta bazı forumdaki arkadaşların yazmasına göre astronomi gibi şeyler yazılmış alttaki link e de bir göz atalım.. ve ordabulunan resimlerede bi bakalım hatta resimlerin altında olan yazılara dikkat ederseniz AL-BULHAN tarafından yüklenmiştir he yetmediği gibi kitabın asıl sırrı yarısı bile
astrolojik, astronomik ve jeomanyetik olmaz iken kitap birebir cinlerin insan ve hayvan bedeninde neler yapabileceğinden ve nasıl yönlendirileceğinden bahsediyor araştırmaya devam..

https://tr.wikipedia.org/wiki/Cin_Suresi

Ekli dosyayı görüntüle 155952
üstteki resimdeki isimler (ŞARMAN) (UBEYDEN) başı ters bir şekilde mağarada asılı bir şekilde ölümü bekliyorlar sağdaki kral ve kraliçenin emriyle peki hikayesi nedir.

Büyü < Astronomi ile bilgiler elbette var kitapda mevsimlerde var hayvanlarda var ama bu kitabın asıl amacını kavramak yerine Konuyu kapatmak bence mantık dışıdır yine de @S:W:A:T a teşekkür ediyorum konuyu açtıgından dolayı Kitabın çoğu yerinde aynen şu yazı mevcuttur cinnia ları insan bedenine sokarak onları istenilen şekilde yönlendirmek ile ilgili yazılar konunun başında da yazdığım gibi araştırın araştırın araştırın bu kitabı tamamen çözen kişi veya kişiler ha nirvayana çıkmış ha kendini aşmış demektir

alta yazan Bölümde Şarman adlı kişinin ilk sözleri

Emreylemeden veren bir yoldan gelen hayvanların üzerine attınız koca nacağı bilmesinizki ardıçın arasından geçen bu yolların yeri oba kaviyyeti arkasını dayamış daşın böğrüne beklerken kayanın içinde eniği cıkmış gidek burdan ardıçı görmeden gelen güneşten assan gelir dağ böğründen almış ardına kızılyaprağı biz gidelim ine kimse belirmeden yahut yakarlar bunlar ardı kesilmeden<

Devamı gelecek..

dipnot: gönül isterdiki ortaya binlerce ton altın koyulsun herkez alsın rahatlasın ama bilgi ve ilim emin olun o tonlarca altından daha değerlidir. burda bizim araştırmacı olarak birşeylere vakıf olmamız gerekir kestirmeden kolaya bedavaya kaçmaya gerek yoktur. bu konu belki sonradan yine kapanabilir veya başka tartışmalar da çıkabilir sonucunda tartışmaya açık bir konu kısa ve öz olarak Çözen kazanır hemde şu bilgiyi elıne alanın defineyle zaten işi olmaz..
Kardeşim kızma ama bence Burda Bir entrika hile var araştırdıkça insanı içine çekecek bilgiler veya haşa isyana sürükleyecek bilgiler bile vardır.Arastirin demendeki ısrarı anlayabilmiş değilim.
Kendi adıma okumadım bir harfini bile okumakta kesinlikle doğru değil diye düşünüyorum. Elhamdülillah

S:W:A:T

Editör
Zimhir yine benim merak ettiklerime cevap yazmamışsın ... Nedense çok gizemli konuşuyorsun ? Kim neyi kazanacak bir anlat bakalım sen bu kitabı çözmüşsün ... Eğer konuya açıklık getirmezsen konuyu çöpe taşıyacağım . Diğer üyeler gerilmeye başladılar .

mayhem

Co Admin
Co Admin
Böyleşeyleri okumak eve uygulamak insana zarar verir . zaten bu yüzden yasaklanmadımı bu konular kimse zerre kadar fayda göremez bu tür şeylerden medet ummayasınız .

Barakuda

Aktif Üye
değerli site üyeleri yorum yapmayım dedim ama olanlara ve olacaklara kör sağır dilsiz kalamadım..bahsedilen kitapta anayasımızın herhangi bir cezai hükmü yoktur...fakaaat dinimiz islamda 3 harflilerle her türlü uğraşın yakınlığın haram olduğu açık ve nettir..bu tür şeylerle uğraşmayınız uğraşanlardan uzak durunuz..hayatınız değişecek denilmiş evet ama emin olun hayatınız alt üst olur..aranızda bu zamana kadar 3 harflilerden bir fayda gören var mı ..bu yol sapkınlıktır yaradan dan ümidi kesip yanlış yola sapmak başka şeylerden medet ummaktan başka birşey değildir..ben elimden geldiği kadar merak edip bu konuya meğillenen arkadaşlarımı uyarmaya çalıştım..uygulamak yada inanıp inanmamak sizin elinizde..

Son düzenleme:

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Zimhir kardeşim "Emreylemeden veren bir yoldan gelen hayvanların üzerine attınız koca nacağı bilmesinizki ardıçın arasından geçen bu yolların yeri oba kaviyyeti arkasını dayamış daşın böğrüne beklerken kayanın içinde eniği cıkmış gidek burdan ardıçı görmeden gelen güneşten assan gelir dağ böğründen almış ardına kızılyaprağı biz gidelim ine kimse belirmeden yahut yakarlar bunlar ardı kesilmeden"
bu pasajı çevirmişsin güzel. peki burda gücü kuvveti sınırsız olan (Kaviyyeti arkasını dayamış) kimdir? içinden eniği çıkan kaya neresidir? assan ne demektir? Daha pek çok şifre var. açıkcası bırakın kitabı 1 sayfasını bile çözmüş olduğunuza inanmıyorum. Önceki mesajımda da söyledeğim gibi sadece arapça,farsça dan çeviri yaparak sır çözemezsiniz. daha pekçok bilime vakıf olmak gerekir. ve en önemlisi bu ve benzer büyü uyğulamaları insanı imanından eder, kafir eder, olmadık musibetler gelir başına. küçük bir örnek "kaviyy Allah (c.c) sıfatlarından biridir. başka bir varlığa kaviyy sıfatı isnat etmek apaçık şirk tir.

ahmetbote

Aktif Üye
kitabın tamamı .pdf halde upload ettik indirenler bana öm atsın şifre vericem

Link:
Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı

Kitabı acın bakın inceleyin araştırın soruşturun kitapdaki her sırrı çözeceğinize eminim. ve çözdükden sonra hayatınız da değişebilir dikkat edin :)
Bende aslında üstadların yorumları ışığında şunu söylemek istiyorum Zimhir arkadaş cinlerle uğraşırsanıx defineyle işiniz olmaz derken zaten onlara hükmedebilirseniz onlar size zaten getirirler defineyi de hazineyi de altını da parayı da.. demek istemiştir..

Son düzenleme:

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bende aslında üstadların yorumları ışığında şunu söylemek istiyorum @Zimhir arkadaş cinlerle uğraşırsanıx defineyle işiniz olmaz derken zaten onlara hükmedebilirseniz onlar size zaten getirirler defineyi de hazineyi de altını da parayı da.. demek istemiştir..
Bu zamana kadar cinler kimin ayağına getirmiş ki altını,defineyi,parayı? Öyle olsaydı cinci hocalar abat olurdu.

ahmetbote

Aktif Üye
Bu zamana kadar cinler kimin ayağına getirmiş ki altını,defineyi,parayı? Öyle olsaydı cinci hocalar abat olurdu.
Kıymetli uçanhollandalı Ustam Hz Süleyman a Kisra Sarayından Belkıs ın tahtını getiren Cin in meselesini okumuş ya da duymuş olmalısınız.. Hakiki manada hükmedebilirseniz demiştim cinciler hükmedemezler ancak hükmettiklerini zannederler (Oysaki şeytani Cinlerin elinde oyuncak olmuşlardır da haberleri yoktur)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...