Bilgi amacli

Arama52

Yeni Üye
Selam ustalarım bizim yerimize 3 gün önce bir proton elic zemin altı görüntüleme cihaz ile baktırdık ve iki adet 1.5 metrede yan yana boşluk buldu bunlardan 1 tanesi 1.30 cm genişliginde diger birtanesi 85 cm genişliğinde burda bir sey yok dedi ne kadar güvenilirdir bilgi verirmisiniz

S:W:A:T

Editör
O cihazın çok uçuk birşey olduğunu duydum :) adam güvenilirse pek yalan söyleyeceğini düşünmüyorum .

Arama52

Yeni Üye
Valla bana göre koca yapma dag burası daha önceleride altta acılmış olan bir yer var buranın altinda ve ordan mal aldılar yerleri belli birde alınan yerın içinden de baktı üstte gördu aynı yerleri bana göre o boşluklar bos yere yapılmaz diye düşünüyorum boslukların bir yere varmıyo diye yok dedi

poseidon2023

Uzman
firmayı makinayı kişiyi tanıyorum

makina sende olumlu yeterli izlenim bırakmamış ki soruyorsun bunu demek istedim

arazinin yerin resimleri var ise yükle bakalım sende cubuk kullan mayı biliyorsan bak kendin

Arama52

Yeni Üye
Ustam tek resim var alttaki acılan yerin dısarıdan cekimi iki farkli cubuk geldi ikiside bu makinanın dediği yerde boşluk buldu hatta onlar degerli eşya da buldu

ÖMER HATTAB

Editör
@Arama52
Gizli reklam yerleştirmesi olduğu için mesajınızı sildim
dikkat edin konunuzu silmek zorunda kalmıyalım.:)

Arama52

Yeni Üye
Pardon valla reklam yapmadım gercekten neyise gören gördü zaten kusura bakmayın :))

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Gelen kisiye guven yoksa duphelendigin yeri acacaksin acmiyorsan ruyalrina girer acabami diye...her kolundan tuttugunuzu getirmiyeceksiniz meraniza arkdasim..

poseidon2023

Uzman
makina ile ilgili konuş mıyayam

sen kendin kullanmayı ögren cubukları yere gide biliyorsan girişin saglı sollu ve sırtını daya karşıyı saglı sollu ve içeri gire biliyorsan resim

oyy kilise denince :55: gözlerim böyle oluyor denile yeri gez bol resim temel kalıntılarına dikkat