bilgi talebi

hayati534134

Member
birde ıslak zeminde derken yaklaşık 1 senedir ufak ufak çalışıyoruz kuru zeminde de aynı verileri almıştık yağış sonrası ve öncesi değişen birşey yok kafama takılan ise çubuk 40 a 70 gibi bi ölçüyü veriyor sebebi ne olabilir

The Thing

C*
Süper Moderatör
Minarele yakalanmış olmayasınız 40*70 ne ki, ayrıca su basmadımı içeriyi.

birde ıslak zeminde derken yaklaşık 1 senedir ufak ufak çalışıyoruz kuru zeminde de aynı verileri almıştık yağış sonrası ve öncesi değişen birşey yok kafama takılan ise çubuk 40 a 70 gibi bi ölçüyü veriyor sebebi ne olabilir
Toprak altı işaretler sizi bu şekilde yönlendirmiş bu alan BulursamKader25 ustamın alanı müsait olduğunda bakar

hayati534134

Member
şu basma olmadı hocam dere seviyesinin altındayız çökme vs bekledik ama olmadı çıkan taş kaya toprak ne varsa dereye yiğit zaten dolgu oldu uzaklaştırdı dereyi

Değerli kardeşim iyi çalışmalar Mal bulanındır ustam siz bu konuyu nasıl değerlendiriyorsunuz tecrübenizden fayfalanalım arkadaşlar bir seneye yakın çalışmaları, bana mantıklı geldi herşeyi 1-2 gün içerisinde hırs yapıp halletmeletindense.. Sağlıklı bir şekilde hız katmadan ilerlemeleri.. İşin tadı bitmeden)

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Kardaşım,

Bence tespitte bir sorun var. 40x70 ölçü uygun değil.
Ölçü doğru olsaydı 2 metreyi geçmeyecek bir metrajda hedefe ulaşmanız lazımdı.
Tekrar baksına da tespit yaptırın veya cihazla baktırın.

Şu an işlem alanı kesinlikle çöker.
Bence durdurun.
Tekrar tespitte hala devam diyordsanız jsb ile işlem yapmalısınız.
Bunun ihmali olmaz.
Burada çalışmaya cesaretli olmak ya delinin ya cahilin işi olur.
Açık açık yazdım; lütfen içine girmeyin...

hayati534134

Member
Kardaşım,

Bence tespitte bir sorun var. 40x70 ölçü uygun değil.
Ölçü doğru olsaydı 2 metreyi geçmeyecek bir metrajda hedefe ulaşmanız lazımdı.
Tekrar baksına da tespit yaptırın veya cihazla baktırın.

Şu an işlem alanı kesinlikle çöker.
Bence durdurun.
Tekrar tespitte hala devam diyordsanız jsb ile işlem yapmalısınız.
Bunun ihmali olmaz.
Burada çalışmaya cesaretli olmak ya delinin ya cahilin işi olur.
Açık açık yazdım; lütfen içine girmeyin...
hocam o yüzden beklemeli kaziyoruz zaten ama resimi yukleyemedim bizim kuyunun krokisi gonderecektim L şeklinde oldu kuyunun içi iki bölümde yaptik şimdi büyük kayaların olduğu yerden döndük şuan açık olan tarafa 40 70 olan taraf yerine yeni olan 150 115 cm tarafında çalışıyoruz 3 yerden çekim alıyor zemin taşlık kayalık yumuşak toprak olarak değişkenlik gösteriyor öbek halinde orta büyüklükte taş çıkardık biraz ilerledik 15 cm kadar buyuk 4 kaya cikardik dere tarafında kalan yerde yumuşak toprak

Son düzenleme:

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Sen bunu bir tümülüstemi buldun ?kurbanım

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Değerli kardeşim iyi çalışmalar Mal bulanındır ustam siz bu konuyu nasıl değerlendiriyorsunuz tecrübenizden fayfalanalım arkadaşlar bir seneye yakın çalışmaları, bana mantıklı geldi herşeyi 1-2 gün içerisinde hırs yapıp halletmeletindense.. Sağlıklı bir şekilde hız katmadan ilerlemeleri.. İşin tadı bitmeden)
degerli ustamiz konu sahibine bulundugum telkinler yerindedir..kendi bolgesinde rum ermeni gomusu ne tanik olanlar derinlik ve toprak yapisindan asinadirlar mekanda yanlis ve eksik bilgi vardir

mayhem

Co Admin
Co Admin
şimdilik her şey doğal gibi Bu cubuklar suyu görüyor olabilir .