Bilgisi olan arkadaşlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OsiriS

Moderatör
Moderatör
blueyessse kardesim kimse sana dolandirici sahtekarsin demedi.simdi bu resmin detaylari isteniyor devami gelmeyecek cunku sendede yok ya bi arkadasinin yada arkadasinin arkadasinda olucaktirbu yer.diger secenek su anda zamanin yok ama en kisa zamanda gidip kendin cekip resimleri siteye ekleyeceksindir buda yapilan aciklamalardan biri.hiç şaşmaz bu anlattiklarim..simdi isarete gelelim bazi detaylar veya unsurlar olurki isaretin dogrulugu ve gercekciligi hakkinda bilgi verir simdi dadas_25 kardesim bi konuya dikkat cekmis bu gibi durumlarda bakilmasi gereken net unsurlardan birini söylemiş.ana kayaya ve isarete baktiginizda kendini anlatiyor..bende soyle bisey soyleyeyim isaretin katmanlarina yani kanallarina iyice bakin derim...

blueyessse

Member
yer satın alan var mı şu türkiye de öyle bi keriz sahte diyorsunuz arkadaşım neyi biliyorsunuz ne anlatıyorsunuz yer frigyaların yaşadıgı bi medeniyet bölgesi arkadaşım kimseye kırıcı söz söylemek istemem ama cahil insan çok o net olarak belli oluyor işaret de hala saglam hiç bi yer bozulmadı cesareti olana ispat bedava

blueyessse

Member
bende videoları var arkadaşlar elimde güncel olarak çekilmiş foto olarak sadece kartalın fotoları mevcut

blueyessse

Member
yerin yakınına kadar gittim ama oldugu yeri göstermek istenmedi sonuçta arada 10 kişi yok 2 arkadaş götürdü gönül rızası yok diye ben kendim görmedim durum bu yoksa kendim her kareden resim çekip atmayı sizin kadar çok isterdim bu işin meraki hobi ve gerçekten eski insanların yaptıklarına hayranlık oldugu için seviyorum daha önce kendi görmüş oldugum iki yerin için konu açtım ve uzun videosu çekip yükledim sonuçta bunları var yada yok kimse kendi eli ile koymadı öyle bi niyetim olsa zaten eski açtım konularda foto video yükleme yapmazdım

Turko

Uzman
Başka bir canlının bacağına dolan yılan çete parasını ifade eder , gaganin altında olan üç nokta murc Mal içinde anlamını verir , gagaya bakan üç murc üç yigma der , göğüs e işlenmiş murc lar parçalanmış malzeme olduğunu söyler . Göz deki baklava şekli kaya içinde gizli görüşe kapalı aranıp bulunacak der. Özetle bu saydıklarım bir arada olması imkansız. Biri işareti kır Mal altında diyor , diğeri yigma da diyor digeri kaya da diyor , diğer işaret mal parça parça diyor , diyor da diyor ılk defa böyle bir iş gördüm.

blueyessse

Member
valla bilgi sahibi olan sizlersiniz bende bilgilerinizden faydalanmak için resimleri yükledim sizlerin tecrübelerine göre ugraşıcaz ustalar

Turko

Uzman
valla bilgi sahibi olan sizlersiniz bende bilgilerinizden faydalanmak için resimleri yükledim sizlerin tecrübelerine göre ugraşıcaz ustalar
Bende bu yüzden yazdım detaylıca Hepsi bir arada olması şüphe uyandırıyor . Bu durumu göz önüne alarak devam etmelisin.

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
yerin yakınına kadar gittim ama oldugu yeri göstermek istenmedi sonuçta arada 10 kişi yok 2 arkadaş götürdü gönül rızası yok diye ben kendim görmedim durum bu yoksa kendim her kareden resim çekip atmayı sizin kadar çok isterdim bu işin meraki hobi ve gerçekten eski insanların yaptıklarına hayranlık oldugu için seviyorum daha önce kendi görmüş oldugum iki yerin için konu açtım ve uzun videosu çekip yükledim sonuçta bunları var yada yok kimse kendi eli ile koymadı öyle bi niyetim olsa zaten eski açtım konularda foto video yükleme yapmazdım
Bak kardeşim sen diyorsunki gönülsüz götürdüler ama kendileri işarete gittiler ve yeri göstermek istemediler. Ben gitmedim. Bunun dışında acemiyim diyorsun yaşayan medeniyeti çok iyi biliyorsun. Diğer yandan sana işareti göstermeyeceklerdi oraya kadar neden götürdeler ? Zaten tanıdığın biri ise güveniyor ki işaretten bahsedip oraya kadar götürüyor. Bu kadar çelişkili konuşmadan sonra birde yer satın alıyorlarmı ki diye ifade kullanıyorsun. Burada öyle bir ifade kullanılmadı demek ki o kadar da acemi değilsin. Hepsini geçtim bunu yapan o kadar duyum almış ki bütün duyumları tek bir işarete sığdırma gereği duymuş. Yani yalanı biri yemezse başkası yesin der gibi. İşçiliği zamanımıza göre güzel olsada kendi fikrim yinede sahtekarlık işi. Sen yaptın veya sahtekarlık yapıyorsun demiyorum ama kelimelerin çok çelişkili ya seni dolandırmaya çalışıyorlar yada işin içinde çok farklı işler dönüyor diyorum.

blueyessse

Member
yerin tarihçesine netten baktım burası bi kanyon içinde bölge olarak da çok eski medeniyete dayalı ustadım ben amatör olarak çalışmalar yaptım inkar edemem etmem de ama bilgi dersen işaret vs hakkında yok başkalarının yorumları vs karşılaştırarak daha önce deneyimlerim oldu ben kanyonun yakınına kadar geldim daha ilerisine götürülmedim bende onların o düşüncesine saygı duydum ve ısrar edemedim tarihçe olayı ilçe medeniyet araştırdım da çıktı ortaya bende süpriz olarak gördüm işareti yapan o medeniyet mi başkası mı onu bilemem çelişki dedin şey ben burda tecrübe sahibi arkadaşlar var kareleri üzerine oturtmaya çalışıyorum bunu da kimse yanlış anlamasın özellikle açtım bi kaç konuda menderes ustanın yorumlarını sabırsızlıkla bekledim bi denk gelemedik neden dersen bir çok site de onun yorumlarını sürekli okudum ve elimdeki yerler ve işaretler ile oturtmaya çalıştım kimse de beni yanlış anlamasın amatör oldugum durum bu

blueyessse

Member
daha önce birileri aracılıgı ile amatör olarak şans vs ne derseniz deyin 4 oda açtım boş çıktı sadece buldumuz odanın bi tanesinin üst tarafında bronz 28 gr sikke idi roma dönemi ve çok kemik parçası oldu ama benim için çok keyifli ve heyecanlı oldu eskilerin yaşam tarzı düşünceleri bilgim yok kısaca burdan yada güvendim kişilerin bilgilerine göre çalşmalarım oldu

godfather

Member
Hiçbir inceleme yapılmadan hiltinin ne işi var @godfather ? Lütfen üyelerimize bilgi verirken site kurallarına özen gösterelim. Üyelerimize ve işaretlere zarar verecek herhangi bir öneride bulunmamaya özen gösterelim. Çünkü hiçbir işaret malı ve ya definesi işaretin içinde olmamakla beraber işarete zarar verecek yakınlıkta asla değildir. Bu bir uyarıdır lütfen dikkate alınız.

Şimdi gelelim konumuza:
Görüldüğü üzere kartal avını yakalamış pençesinde taşımaktadır ve belli ki bu kartal avını parçalayacağı noktaya yani yuvasına doğru bakmaktadır. Öncelikle kartalın baktığı nokta olmak üzere devamında kartalın bulunduğu kaya ve çevresi geniş açılı resimlenmelidir daha sonra da yılanın baktığı yön resimlenmeli bunun üzerinden çözüm aranmalıdır. Konu sahibi gerekli resimleri yükledikten sonra ustalarımız gerekli yorumları yapacaklardır. Hayırlı forumlar
Valla dediginizden hiçbirşey anlamadım. Ben yorum yaptım sadece. Kenarda 3 tane delik açılmış gibi duruyor dedim.

ASKER.

Aktif Üye
yerin tarihçesine netten baktım burası bi kanyon içinde bölge olarak da çok eski medeniyete dayalı ustadım ben amatör olarak çalışmalar yaptım inkar edemem etmem de ama bilgi dersen işaret vs hakkında yok başkalarının yorumları vs karşılaştırarak daha önce deneyimlerim oldu ben kanyonun yakınına kadar geldim daha ilerisine götürülmedim bende onların o düşüncesine saygı duydum ve ısrar edemedim tarihçe olayı ilçe medeniyet araştırdım da çıktı ortaya bende süpriz olarak gördüm işareti yapan o medeniyet mi başkası mı onu bilemem çelişki dedin şey ben burda tecrübe sahibi arkadaşlar var kareleri üzerine oturtmaya çalışıyorum bunu da kimse yanlış anlamasın özellikle açtım bi kaç konuda menderes ustanın yorumlarını sabırsızlıkla bekledim bi denk gelemedik neden dersen bir çok site de onun yorumlarını sürekli okudum ve elimdeki yerler ve işaretler ile oturtmaya çalıştım kimse de beni yanlış anlamasın amatör oldugum durum bu
Arkadaşların seni işaretin olduğu yere götürmemiş buradaki ustalar malı bu işaretin 100 metre doğusunda gibi nokta atışı yapsa bile yerini göstermemişler yeri bilmiyorsun sana ne faydası olacak
İşaretin yerini bilen arkadaşlarında anlamını bazı sitelerden araştırıp bakmıştır dolu bir yer olsa başkasınıdı götürüp niye fazla kişiyle paylaşsınki

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...