Bilgisi olan arkadaşlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cenat

Aktif Üye
İlk yıpranmamış halı buydu videosunuda atacaktım ama beceremedim :) uçmuş ustama attım videosunu yardımcı olursa sevinirim.

Cenat

Aktif Üye
Slm ustalar dönem soygunu yemiş yer değil olmayan yerin işareti sahteliği teyitlendi cihazlarla bakıldı buraya bunu demek istedim exper onaylı neyse ben daha yokum bu konuda rastgele cümleten
Kolay gelsin

blueyessse

Member
Evet orjinal hali bu üzerindeki sikke ile bulunmuş sahte diyen bazi arkadaşlar dikkatlice bakabilir cenat arkadaş da saolsun orjinal halini atmiş

man_correct

Bilgili Üye
evet dediginiz gibi kayalık alan var ustadım yok bire bir yakın arkadaşım kendisi selfi çekti işaretle beraber o konuda masraf vs gibi bi olay söz konusu degil ustadım sadece yer çok kişi tarafından dillenmeden çözümlemek isteniyor herkesin başına bazı olaylar mutlaka geldi geliyorda bu işin dogasında yalan hayal çok var o yüzden herkes haklı man corret ustadım dedigin gibi söz edilen bi yılanlı dere var adı öyle geçiyr şeklinden burda karşı tarafı kayalık bi alan
Yazilani tam okumadin galiba kartalin baktığı yon yılanın baktığı yon kartal aşağıya yilan yukarıya bakıyor karşı taraftaki kayalıkların bu işarete uzaklığı nedir kartalı arkana al karşı tarafa yukarıya doğru bak kayalıklar ne kadar uzakta bu isarete? Karşıda öyle bir kayalık yoksa yada tepe orada birşey yoktur zaten isaretin olduğu taşları gelmiyonmu yeni resimlerden belli taşların kesimleri falan orayida kontrol et

Son düzenleme:

blueyessse

Member
Ortada dere tahmini 400-500 metre gibi videodan gördüm bu tahmini yeri gören cenat arkadaş daha net söyleyebilir

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Bu figurleri yapan her ne kadar guzel yapmis gibi de gozukse;
İnsan kiligina girmis cin gibi yinede anlasiliyor.
Kartal gibi gozuken karga gibi olmus.
Ugrasip kendinizi yormayin.
Dunyada en eski 2 meslek var.
1-Fahiselik
2-Sahtekarlik-Hirsizlik.
Bu nedenle butun semavi dinlerde ortak 9 haram vardir. Bu ikiside bunlardandir.
Ozellikle bizim ilgi alanimizda sahtekarlara acilan kapi coktur.
Konuyu acan kardasim..!
Seni oraya goturenlerden arkadas-kardas olmaz. Ben onlardan uzaklasmanizi tavsiye ederim.

Konuyu da kapatiyorum.
Bu sekliyle kalsin.
Daha fazla yorum yapmanin manasida kalmamistir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...