bilgisi olan varmı ?

Smokin

Moderatör
Moderatör
Çok şükür başıma böyle birşey gelmedi . Inşallah hiç gelmez.
Dipnot: zira hiç birşey vaktinden önce tecelli olmaz !

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
uçmuş kelin ilacı olsa başına çalar. Hocayı Papazı boş ver bir şey bildikleri yok. Abdest al, Ayetel Kürsi oku en az 10 defa ve Fetih süresini oku bir daha dene. Olursa ne âla olmaz ise kimseden yardım isteme, çünkü Allah ın vermediğini bir başkası alıp veremez. Unut gitsin.

Yok olurda bulursan ilacını başına calanı banada haber ver çünkü öyle bir yer bendede var.

Defineciler çok sallar, hoca dediklerin bunu bilir :) ve söylediğin şey sıradan sallama zanneder ve ben yaparım cözerim kolay iş der. Yere gider mekana dalar sağa sola bir iki üfler sonrasını seyret :) kaçarken peşinden kimse yetişemez :)

Bildikleri bir bok yok yani . Kaçmasalar bu kezde aldı götürdüler diyecek ama ne alan var ne götüren hep aynı yerinde duruyor.

Sen iyi eline alıyormussun, ben yanına bile yaklaşamıyorum öyle Garip garip bakıyorum 4- 5 metre mesafeden :)

Ha birde öneri resim çekerken floşur kullanma ışık tutma çünkü ben çok denedim resim karanlık başka şey çıkmıyor. Yılan kameranın floşürünü kapa cekecegin yere odakla kaployu çek dışarı çık resmi dışardan çek bak görüntüye :)

Son düzenleme:

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Her gömüde tılsım olmaz. Tılsımın kuvveti,türü ise yapan kişinin ilmine bağlıdır. Kimi arı olur uçar, kimi yılan olur kaçar, kimi kurbağa olur, balık olur,akrep olur... Bazende uçmuş ustanın ki gibi kum olur çakıl olur. Çözümü havas ilmindedir. Her hocayım diyen çözemez. Bazen ayet okumakta yetmez. Arkeologların başına gelmiyormu? basına yansımaz genelde, çok sayıda yılan çıktığı, çalışanlarının hastalandığı, kazalar olduğu için ertelenen pek çok kazı vardır. Devlette işler 2-3 günde bitmez. Bir ertelerler 3o yıl. hepside doğal sebepler değildir. Tılsım varsa arkelogmu diye bakmaz.

Nihat k

Aktif Üye
uçmuş Usta sen Hakkın Adıyla gitmemişin ben sana cözsem de Onun Adiyla gitmedikten sonra benim elimde ki para da sana taş olarak görünür tamamen teslim olarak O.nun Adıyla Allahın Adıyla git işin çözülecek Allahın İzniyle

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Nihat k kurban bu tılsım larla öğreneceğim çok şeyler var öğrenmeye çalışıyorum uğraşıyorum.debeleniyorum. Dişli hararet yapıyor anlayacağın. Yardımcımız sonsuz ilim sahibi olan olsun...