Binek taşının altı. (Çalışma alanındayız)

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
toyalp Ustamızın küçük Bi ipucu verdiği kayalık alan. Bence nokta atışı dır. Haaa sende geçen gun mağarada resim çekip yoruldum deyip eve giden arkadaş gibi yapcaksan. Ceza olarak bir kazan tırşik pişirip foruma dağıtırsın.))))))

Jookerturk

Bilgili Üye
Mal bulanındır biz mağara bulursak ev yapar içinde otururuz hem serin olur hem sıcak. Yoruldum deyip gidersem foruma künefe dağıtırım : )) o taşı geçen pazar fotoğraflamayı unuttum bu hafta kraliçe misafirimdir artık. beraber bi Semaver dolusu çay iki paket Marlboro Touch içeriz artık : )))

Mal bulanındır

Walla sen inşallah bu mekandan boş çıkmazsın. İnanıyor var orda birşeyler. . Bazıları. Şöyle düşünüyor burada aktif olmayıp dışarıdan bakanlar.. Bana msj da yazıyorlar. ya siz her taşın kayanın topraan altında içinde. Bişeymii çıkarıyonuz. Her yer definemi dolu diyorlar. Tii ye alanda oluyor. Ben onları tatmin ediyom(açıklamalarla). Sen olsan ne dersin bize taş kaya falcısı mezarcı diyenlere. Jookerturk usta

Jookerturk

Bilgili Üye
Valla usta benim niyetim medeniyeti bulmak. Mezarcı diyenleri tiye almak bile onlar için verilen en büyük değerdir. Eğer ben altın peşinde olsam tümülüs ve Hüyük’lerde çalışırım bölgemde tahiminen 6-7 tane var. Tabi her insanın niyeti ve hayalleri farklı. Ben altın dışında bulduğum hiç birşeyi satma niyetinde de değilim Onu da belirteyim. Bölgede gezip dolaşırken burada kimler yaşamış? Kimler gelmiş geçmiş kimler buraları yurt edinmiş Bilgi sahibi olmak istiyorum. Elin gavuru araştırma yapınca medeniyetleri ortaya çıkarınca arkiolog biz yapınca mezarcı : )) O mezarcı diyenlerinde aslında aklı gidiyor ama ellerinde fırsat yada imkan yoktur. Öyle kolay değil dağ başında gezip dolaşmak keşif yapmak farklı bir gözle doğaya bakmak ondan keyif almak. Anlatacak çık şey var Mal bulanındır dostum kısa kesmek iyidir. Çatan olursa gerekeni söyleriz.

Jookerturk

Bilgili Üye
Ufak bi ekleme daha; insanoğlunun niyeti ney ise ameli de o olur. Niyette ki kısmet az veya çok olur yada hiç olur onu Yanlızca Allah bilir.

Mal bulanındır

Doğrudur. O taşa oturup mekan belirleyen zaatıı. muhterem. Kendine kalıcı sabit. bir referans noktası. Belirleyip. Yakınına gittiğinde. Ahanda burasıymış. Demek için ikinci işaret. Koymuştur. Unuttuğu şey ise. Yaşa taşa oturulmaz dayıcım bin sene sona elin oğlu gelir aha böyle dişini çeker senin gömünün..

Jookerturk

Bilgili Üye
Hadi hayırlısı usta. Sonuçlardan ilk başta seni haberdar edeceğim. Olumlu veya olumsuz. Cumartesi günü ar-ge, pazar günüde işlem yapacağız İnşallah. Kraliçe ile çay içecez bi semaver dolusu. : ) Mal bulanındır

ozanmelih

Yeni Üye
Ben kesinlikle öyle düşünüyorum. Lütfen karşıyı araştırın

Jookerturk

Bilgili Üye
Olumlu veya olumsuz sonuç alana kadar buradayız. Bu bölgeyi bitirmeden başka bölgeye geçiş yapmayacağız inşallah.
Her detayı paylaşır, sizleri haberdar ederim inşallah.

Ben kesinlikle öyle düşünüyorum. Lütfen karşıyı araştırın