Bir altin sikkede benden

minarelli yerde sensiviti düşürün hem balans yapmaz hemde daha iyi çeker tabi normal topraktaki gibi çekmez çekim az olur birde pili kontrol edin ikiye düştüğü zaman balans daha çok artar onun için pili deyiştirin
Pil yarıya düştümü değiştirmek gerekir??
Siz garette kullanıyorsanız, discrım kaçta ayarlamak gerek?? Ve discrım altındaki tik ve x işareti nerede kullanılır @Ngdl51
konuya fotoğraf attım

gülbahçeli

Editör
Pil yarıya düştümü değiştirmek gerekir??
Siz garette kullanıyorsanız, discrım kaçta ayarlamak gerek?? Ve discrım altındaki tik ve x işareti nerede kullanılır @Ngdl51
konuya fotoğraf attım
seninki 400 benim kulladığım 350 ace ayarlarda hangisini seçersen seç hiç farketmez ben kustom veya zeroda ararım zaman zaman diyer arama şekillerinide denerim x bizim cihazda noktalama yapar sensiviti bazen 6 bazende7 de olur 400 yüzün tuşları biraz farklı diskrım sizinkinde yüksek gerilim veya başka bir cihazla uyuşmadığı zaman deyiştiriyosunuz bizimkinde o yok

Ngdl51

Editör
Nasip.. Ekranda müsait zamanda, sensıt, discr, Mode, kaçta duracak işaretliyebilirmisin birçok insan faydalansın

Ekli dosyayı görüntüle 269031
Ustam toprak yapisina gore yaptigi prazite gore 1 yada 2 kademe dusur relics modunda arama yap sese odaklan demirse kalin tonda ses verir bronz ayri kursun ayri folyo ayri vs vs sese odaklan cikardigin neyse nasil ses almissan ona dikkat et

gülbahçeli

Editör
Duracell, bobini orjinal bobini yani ufak olan ondan olabilirmi
size bir şey söylüyüm yanlış anlaşılma olmasında reklam olarak algılanmasın daha ekonomik ve aynı kalite pil var onu alın derim bu pil bimin kendi ürettirip sattığı pildir sadece orda bulabilirsiniz renk sarıyla sitah karışımı sadece o pili satıyor orası denemenizi tafsiye ederim bizim burda herkez onu kullanıyor

Ngdl51

Editör
size bir şey söylüyüm yanlış anlaşılma olmasında reklam olarak algılanmasın daha ekonomik ve aynı kalite pil var onu alın derim bu pil bimin kendi ürettirip sattığı pildir sadece orda bulabilirsiniz renk sarıyla sitah karışımı sadece o pili satıyor orası denemenizi tafsiye ederim bizim burda herkez onu kullanıyor
Tamam ustam power adi yazdim iste