Bir dağ ve çevresindeki izler ...

aslan121

Yeni Üye
Tekrar SA abilerim şimdi öyle bir dağ düşünün ki uzaktan bakılınca normal kaya bir dağ hakim tepe ve karşısında 3 tepe daha var dağın yanına gidince katman katman tepeye çıkılıyor zirvesinde oturak taşına benzer bir kaya var ve yaklaşık 1 metreye 1 metre kuyu var derinliğini bilmiyorum içine taş atınca baya gidip gözden kayboluyor dağın 200 300 metre aşağısından dere geçiyor ama burada 2 dere birleşiyor ve çok eski bir kaç çeşme var üzerlerinde düz yaklaşık 10 cm oyulmuş işaret var ve yakınlarında tek tekçiler para buluyor bu bir köyün yanı köyde ki yaşlılar zamanında bir uygarlık yaşadığını söylüyor köy 5 hane ya var ya yok hepsi yaşlı ve en önemlisi çok belirgin aslan var ve arkasında sag ve sol tarafında yavruları var gibi ama aslan belirgin büyük kaya düz arazide tepeden bakınca yaklaşık 150 200 metre bir kaç gitti baktı hoca büyük tılsım var diyor yardımlarınızı bekliyorum şimdiden Allah razı olsun

aslan121

Yeni Üye
ve bölge de dinamitle çalışılmış ama kapı bulunamamış bize bir hoca kapıyı söyledi ama içinde 2 kobra yılanı 2 büyük siyah adam ve 1 kadın var diyor

aslan121

Yeni Üye
ve de aslan kayadan oluşuyor kaya da bir işaret değil

aslan121

Yeni Üye
Arkadaşlar yanlış yere açıyorum ama kimse yorumlamıyor yardımcı olun lütfen

[h=2]Selamün aleyküm lütfen ustalar bakar mısınız[/h]
Tekrar SA abilerim şimdi öyle bir dağ düşünün ki uzaktan bakılınca normal kaya bir dağ hakim tepe ve karşısında 3 tepe daha var dağın yanına gidince katman katman tepeye çıkılıyor zirvesinde oturak taşına benzer bir kaya var ve yaklaşık 1 metreye 1 metre kuyu var derinliğini bilmiyorum içine taş atınca baya gidip gözden kayboluyor dağın 200 300 metre aşağısından dere geçiyor ama burada 2 dere birleşiyor ve çok eski bir kaç çeşme var üzerlerinde düz yaklaşık 10 cm oyulmuş işaret var ve yakınlarında tek tekçiler para buluyor bu bir köyün yanı köyde ki yaşlılar zamanında bir uygarlık yaşadığını söylüyor köy 5 hane ya var ya yok hepsi yaşlı ve en önemlisi çok belirgin aslan var ve arkasında sag ve sol tarafında yavruları var gibi ama aslan belirgin büyük kaya düz arazide tepeden bakınca yaklaşık 150 200 metre bir kaç gitti baktı hoca büyük tılsım var diyor yardımlarınızı bekliyorum şimdiden Allah razı olsun​

sarıkayalar

Bilgili Üye
Yakın uzak olmak üzere hepsini fotola bakalım bu arada konuyu fotosuz bölüme taşıyorum

mavikorku

Moderatör
Moderatör
Bir fotolarını çekin gönderiniz bir bakalım ne var ne yok. Aslan ve yavruları neymiş merak ettim

MendereS

Bilgili Üye
ağzınla söylemişsin böyle yerlerde dere çatalına gidilir helede burası zirveden görünür vaziyette ise al sana 10 numara ip ucu.

murattırosso

Hakimiyet ALLAH 'cc'dır.
Süper Moderatör
����������������

aslan121

Yeni Üye
abi peki tılsımı nasıl bozdurcaz hocaya mı hoca tepenin altı çok dolu falan diyor ve de dediğiniz yere bakacağız teşekkür ederiz

D

deniz_efe

Misafir
abi peki tılsımı nasıl bozdurcaz hocaya mı hoca tepenin altı çok dolu falan diyor ve de dediğiniz yere bakacağız teşekkür ederiz
Hacıyı hocayı en sona bırakalım olmaz mı,
sen şu bahsettiğin yerlerin fotoğraflarını konuna ekle, tekrar bakalım.
Türkiye de yaşayan tek kobra türü Urfa da yaşar ve boyu da 120 cm. civarıdır.
Urfalıysan bilemem ...

aslan121

Yeni Üye
Hacıyı hocayı en sona bırakalım olmaz mı,
sen şu bahsettiğin yerlerin fotoğraflarını konuna ekle, tekrar bakalım.
Türkiye de yaşayan tek kobra türü Urfa da yaşar ve boyu da 120 cm. civarıdır.
Urfalıysan bilemem ...
yok usta değilim bıraktık zaten bu işi uğraşmaya gücümüz insanımız yok güzel yerdi gece atabilirsem bir kaç fotoğraf atarım ama yetersiz tabi