Bir niş içinde beş adet ayni boyda oyma!

Azrad

Engellendi
Azrad ustam teşekkür ederim, çubuğum yok alırım sorun değil, benim kan grubu 0 rh+ çalışırmı bende bilmiyorum ama bundan sonra çubuğa yoğunlaşacağım inşallah, alet edevat da kolay, benim bir tilki var ona da bir göz atarmısın ustacığım hatta orda bir de domuz var dendi, bunlar paylaştıkça güzeldir ustam, o konuyu da baştan sona bir inceleyip tavsiyeni yazarsan sevinirim, kandiliniz mübarek olsun kolay gelsin canım benim
Sağolun ustam.Sizinde kandiliniz mübarek olsun.Yardımcı olacağım inşallah.Çubuk çalışır çalışır sorun olmaz.

Forumda çubukla boşluk konusunda bir yazım var onu mutlaka uygulayın.Ayrıca bakır bir çubuk yaparak antreman yapın.

2.si akşam vereceğim bilgileri aldıktan sonra giderken araziye yanınızda çubuk götürün.4 adet 3.2 lik elektrot alın.bunları 52 cm 52 cm olucak şekilde 2 çubuk yapın ve ortalarından elektrik bandı ile bantlayın.daha sonra bunları 40 cm den bükün eşit şekilde l çubuk yapın.Bunuda götürün yanınızda inşallah.

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Azrad ustam çok teşekkür ederim, şu anda hastam var il dışında başka bir ildeyim antalya dayım, bayağı uzaktayım, memlekete gidince 3-4 gün sonra sana mesaj atarım burdan yada özelden olur mu? ustam eyvallah çok teşekkür ederim, bir tornacı arkadaşım var her türlü çubuk yaptırırız inşallah ama gümüş kaynak teli bulamadım onu nerden bulurum bilmiyorum, başka hepsine amenna ustam teşkkür eder başarılar dilerim
Azrad ustam benim tilki yi de bir inceledin mi? başka konu o da kolay gelsin

Azrad

Engellendi
Azrad ustam çok teşekkür ederim, şu anda hastam var il dışında başka bir ildeyim antalya dayım, bayağı uzaktayım, memlekete gidince 3-4 gün sonra sana mesaj atarım burdan yada özelden olur mu? ustam eyvallah çok teşekkür ederim, bir tornacı arkadaşım var her türlü çubuk yaptırırız inşallah ama gümüş kaynak teli bulamadım onu nerden bulurum bilmiyorum, başka hepsine amenna ustam teşkkür eder başarılar dilerim
Azrad ustam benim tilki yi de bir inceledin mi? başka konu o da kolay gelsin
Ustam burdan yazarsın konunun altına.Şuan çubuk yaptırma.6 mm bakır kablo al soy yap çubuk kullan inşallah.Elektrodu muhakkak yap.Gümüşü de gümüş çubuk internette satılıyor arar bulursun.tilki ye bakmadım daha ofise geçince bakacağım.Allaha emanet ol

Azrad

Engellendi
Ustam burdan yazarsın konunun altına.Şuan çubuk yaptırma.6 mm bakır kablo al soy yap çubuk kullan inşallah.Elektrodu muhakkak yap.Gümüşü de gümüş çubuk internette satılıyor arar bulursun.tilki ye bakmadım daha ofise geçince bakacağım.Allaha emanet ol
Gümüş çubuk yanlış olmuş %40 yeşil uçlu gümüş kaynak teli ustam.İnternette yazın satıyorlar.

Azrad

Engellendi
Apollon01 yukarıda attığım resimleri ve soruları cevaplamadiniz

Son düzenleme:

Apollon01

Moderatör
Moderatör
@Azrad ustam 2 numaralı resimdeki delikler, yuvarlak içine aldığın 1 numaralı resimdeki niş içindeki oymanın 2, 3 metre sağında kalıyor belki o kadar da yok bunların hepsi bir aynı duvar kayada ustam. Ayrıca yeni gördüm mesaj attığını sabahtan bu yana 2 defa girdim siteye ama özür dilerim ustam, burda sanki sizin çizdiğiniz yerde de tavşan mı var desem mayhem ustam da yazmıştı yakından bak diye, emeğine sağlık ustam herşeyin hayırlısı olsun, kısmetse olur inşallah selamlarr

Son düzenleme:

Azrad

Engellendi
Apollon01 öyleyse girişi bulduk ustam.Muhakkak git ve hallet mevla nasip ederse doludur.Nasibin yoksa boştur.

Son düzenleme:

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Azrad ustam eyvallah hafta sonu gidecem inşallah ben şu anda il dışındayım, gidince incelerim inşallah sizide bilgilendiririm abicim selam ve saygılar

Azrad

Engellendi
Apollon01 soldakinden başla ustam.sağdan değil kırmızı alana aldigimin en solundan oralara tahta ve metal tokmak yoksa eline alacağın ağır bir metaryel ile vur.Şöyle söylüyeyim.Kapı orası.