Bir niş içinde beş adet ayni boyda oyma!

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Azrad ustam teşekkür ederim, tavsiyene uyarım inşallah özelden de mesaj atarım canım benim, aslında burda daha başka şeyler de var içi murç izli oymalar var küçük ayrıca buranın müjdesi olmalı değil mi? varsa nerde olur ağam benim?

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Azrad ustam tamamdır, cimri bir medeniyet mi? anladım daha çok güzelleri var ustam bende Allah ın izniyle hayırlısı, diğer konularım var onlara da müsait zamanın da bir göz atarsın ustam sana duacııyım inşallah.,., teşekkürler iyilikleriniz için, rabbimiz sizlere de hayırlı kapılar açsın inşallah, hanenize bereket yağdırsın inşallah... selamlar

Azrad

Engellendi
Apollon01 eyvallah ustam iyi dilekleriniz için.Farklı derken cimrilikten değil.Çok horosan kullanılmış içerde saglam mal olabilir.Gündüz islem yap bu arada genelde tılsımlı olur bilgin olsun boyle yerler.Allah hayirli eylesin.Mal üstunde degilse cihazla kurcala baya .Konu açın seve seve yardimci olurum.Dağda koyun otlatırsam biraz geç görebilirim bilgin olsun.

Azrad

Engellendi
Apollon01 Bu arada soldaki kasa olabilir müjde olma ihtimali illaki var.İşlemde ortaya çıkar selametle

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Apollon01 eyvallah ustam iyi dilekleriniz için.Farklı derken cimrilikten değil.Çok horosan kullanılmış içerde saglam mal olabilir.Gündüz islem yap bu arada genelde tılsımlı olur bilgin olsun boyle yerler.Allah hayirli eylesin.Mal üstunde degilse cihazla kurcala baya .Konu açın seve seve yardimci olurum.Dağda koyun otlatırsam biraz geç görebilirim bilgin olsun.

Azrad üstad ım hepsi ne eyvallah da en başindan beri benim düşündüğüm tılsım konusu buna çare ne olur? İnşallah yoktur ama varsa ne yapmalı?

Azrad

Engellendi
Az ileriye bir kap süt ile soğan kabukları bırak .Kapıya işlem yaparken siyah bir bıçakla olduğun noktaya büyük bir halka çiz 7 defa ayatel kursi okuyarak.Daha sonra içeri gir.Ama ayatel Kursi dilinden kalbinden düşmesin.Zaten kendini belli eder.
Belirtileri şunlardır yer altı sallanır , sesler gelir hayvanlar saldırır , yaratık görünür , toprak yerin altına cekmeye çalışır gibi böyle şeyler olursa devam etme halka ya geri dön ayatel Kursi ye devam et.
Gündüz işlem yaparsan daha iyi olur

Apollon01

Moderatör
Moderatör
O nislerden uzakta değil ,içerde oda var ve burası güzergahı kutsal alan yani :)
Resimlerin çok güzel bu sefer emeğine sağlık teşekkürler.İslem varmı kimse duymadan söyleyebilirsin :) Pata kute Cat çat :)
kazama BulursamKader25 ustalarım bu konuya ekleyeceğiniz bişe varmı? teşekkürler kolay gelsin