Biraz karışık acemi olunca iş ustalara kalacak

gökay

Member
selamın aleyküm hayırlı günler her keze

karar veremiyom EBEN güzelse ben kovalıyem deyilse eşekler kovalasın diyom ?

daha önce konuştuk kuyuların kac oldugunu ögren ve sıralamasını belirle diye kuyular bir birine tünelle baglı olmalı ve bazıları normal kuyu diyerleri mazeme için konmuş diye
ustam sen gel hallet burayı benim üzerimde büyük sorumluluk bu iş beni aşıyor yani ayrıca girilebilecek tek yer evin içindeki kuyu diğerlerini çevirip kapatmışlar :(

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
xxxxxxxxxx arazinin 3d si bu şekilde jeoloji konusunda bilgim yok malesef o yüzden siz değerli ustalara bu konuyu açmak istedim
Değerli kardeşim google map üzerinden paylaştığınız resmin sağ alt köşesinde bölgenizin konum koordinatlarını kesmemeniz veya silmemeniz hem bölgeniz için hem de can güvenliğiniz açısından risk teşkil etmektedir. Lütfen paylaşımlarınızda bölge yer uydu görüntülerinizi paylaştığınızda koordinatlarınızı paylaşmamaya özen gösteriniz. Aksi durumlarda meydana gelen ve ya gelecek olan durumlardan sitemiz sorumlu değildir. İyi formlar

Moderatör tarafında düzenlendi:

gökay

Member
Değerli kardeşim google map üzerinden paylaştığınız resmin sağ alt köşesinde bölgenizin konum koordinatlarını kesmemeniz veya silmemeniz hem bölgeniz için hem de can güvenliğiniz açısından risk teşkil etmektedir. Lütfen paylaşımlarınızda bölge yer uydu görüntülerinizi paylaştığınızda koordinatlarınızı paylaşmamaya özen gösteriniz. Aksi durumlarda meydana gelen ve ya gelecek olan durumlardan sitemiz sorumlu değildir. İyi formlar
ustam o resimleri silemiyorum yetkisi olan biri silebilir mi

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
ragıp usta nokta atışı yapmış, emegine saglık, gökay kardeşim kıymetli bi yerin var hemde çok. evin altı metro tüneli gibi, birbirine baglanan odalar tüneller. kilisenin paraları bir odadaysa başak bir odada papazların kitapları eşyaları felan olmalı. ayrıca bahçede mezarlar gördüm, orda da emanetler olmalı. bir an önce çalışmaya başlamanı tavsiye ederim. Allah nasibini hayırlı etsin.